Презентація "Провідні музеї світу"

+18
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Провідні музеї світу"
Слайд #1
Презентаціяпо художній культуріза темою : “Провідні музеї світу”
Учениці 9-Г класу
Мельник Анастасії


Слайд #2
Лувр


Слайд #3
Лувр
Лувр - це найбільший художній музей в світі. Він розташований в центрі столиці Франції - Парижі на правому березі Сени. Це один із найстаріших музеїв. Його історія колекціонування художніх та історичних цінностей Франції дуже багата.


Слайд #4
Лувр


Слайд #5
Будівля Лувра - старовинний королівський палац. Кінна статуя Людовіка XIV позначає точку початку так званої історичної осі Парижа, але палац не вирівняний по ній.
Починається вона з часів династії Капетингів і до наших днів.Відкрили музей в 1793 р. Будівля Лувру - це старовинний королівський палац. Йому понад 800 років, і історія його почалася з середньовічної фортеці Філіпа-Августа. Так як палац належав королівської династії, то його чудові колекції були недоступні для широкої публіки. І тільки Велика Французька Революція дала можливість всім народам світу побачити справді унікальні твори.


Слайд #6


Слайд #7
Музей можна сміливо називати універсальним, так як в ньому збиралося буквально все. Колекції охоплюють величезний період часу - від античності до новітнього періоду - 1848 р. Твори нашого часу виставляються в інших музеях. Тут можна зробити екскурс не тільки в часі, а й з географічних просторів: від Західної Європи до Ірану, Єгипту та Близького Сходу. У Луврі немає епохи, не представленої в його колекціях.


Слайд #8


Слайд #9
У 1871 р. музей придбав свій нинішній вигляд і практично не знав змін. Але в 1981 р. почалася глобальна реконструкція. В цей час і з'явилася його нова і надзвичайно спірна пам'ятка - скляна піраміда. Вона є входом, і коли відвідувачі потрапляють в неймовірні черги до музею, то у них є можливість вивчити це творіння не поспішаючи.Самими знаменитими і найбільш відвідуваними експонатами є три знатні дами Лувра: це Моно Ліза Леонардо, Венера Мілоська і Ніка Самофракийская. Лише тільки для того щоб зустрітися з ними хоча б на кілька митей, варто приїхати в Париж!


Слайд #10


Слайд #11
Застаріла Велика башта Лувру була зруйнована за наказомФранциска I в 1528 році, і в 1546 починається перетворенняфортеці в чудову королівську резиденцію. Ці роботи проведеніП'єром Леско і тривали під час правління Генріха II і Карла IX.Два нових крила були приєднані до будівлі. У 1594 році Генріх IVвирішує з'єднати Лувр з палацом Тюїльрі, побудованим за бажанням Катерини Медичі. Квадратний двір палацустворювався архітекторами Лемерсье, а потім Луї Ліво за часівправління Людовика XIII і Людовика XIV, він збільшив палац у чотири рази. Оформленням і прикрасою палацу керували тоді такі художники як Пуссен, Романеллі і Лебрен. В 1667-1670 рр..архітектором Клодом Перро на східному фасаді палацу, що виходить на площу Лувра, споруджена Колонада Лувра.


Слайд #12


Слайд #13
В 1682 году работы были резко приостановлены, когда Людовик XIV выбирает Версаль как новую королевскую резиденцию. Лувр надолго остается без внимания: дворец пришел в такое запущенное состояние, что в 1750 году его решили снести. Можно сказать, что Лувр спасли парижские торговки, которые 6 октября 1789 года устроили марш в Версаль, требуя возвращения королевской семьи в Париж. Только в XVIII веке в Лувре разрабатываются новые проекты. Одним из этих таких начинаний было превращение Лувра в музей. Проект рождается в правление Людовика XV и заканчивается с Французской Революцией.


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Коллекция Лувра
Коллекция Лувра. Древний Восток
Месопотамия и Анатолия
Иран
Левант и Аравия
Ислам
Коллекция Лувра. Древний Египет
Цивилизация фараонов
Религия Египта
Древнее и Среднее царство
Новое царство
Поздний период
Римский Египет
Коптский Египет


Слайд #17
Эбих-II, правитель Мари. Мари, (серединный Евфрат): храм Иштара. Около 2400 до н.э.
Победная стела Нарам-Сина. Сузы. Аккадский период. Около 2300 до н.э.
Урнанш (король Лагаша). Рельеф. Теллох, прежде Гирсу. Около 2500 до н.э.


Слайд #18
Коллекция Лувра. Древняя Греция, Рим и Этруски
Греческое искусство в бронзовый век 3200-1015 до н.э.
Геометрический стиль 900-720 до н.э.
Псевдовосточный стиль VII век до н.э.
Греческое искусство VI век до н.э.
Греческое искусство V век до н.э.
Греческое искусство IV век до н.э.
Греческое искусство III-I века до н.э.
Виллановианское искусство и эпоха принцесс: IX-VII века до н.э.
Расцвет этрусского искусства: VI-V века до н.э.
Позднее искусство Этрурии IV-I века до н.э.
Этап формирования римского искусства: конец Республики
Искусство ранней римской империи: I-II века н.э.
Искусство поздней античности: III-VI века н.э.
Коллекция Лувра. Живопись
Франция: XIV - XVI века
Франция: XVII век
Франция: XVIII век
Франция: XIX век


Слайд #19
В музее Лувр насчитывается около 6000 картин, созданных европейскими художниками с конца XIII и до середины XIX столетия, самые разнообразные по формату и стилю исполнения: от маленьких картинок до монументальных полотен, - представленны во всем энциклопедическом разнообразии.
Художественное отделение организовано с 1794 года, при реформе национальных школ. В конце проекта "Большой Лувр" художественное отделение занимало около 17850 м. кв. выставочной площади, которая была разделена по различным школам живописи.
Леонардо да Винчи.Монна Лиза (Джоконда)


Слайд #20
Коллекция Лувра. Декоративно-прикладное искусство
Раннее средневековье
Средние Века
Ренессанс
XVII век
Стиль рококо XVIII век
От неоклассицизма к реставрации
Коллекция Лувра. Скульптура
Франция: Средние века
Франция: Ренессанс
Франция: XVII-й век
Двор в Марли: XVII-XVIII века
Вступительные работы членов Французской академии: XVII-XVIII века
Франция: XVIII век
Франция: XIX век
Италия: VI-XV века
Италия: XVI-XIX века
Северные страны и Центральная Европа.


Слайд #21
Скульптури Лувра:


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27
Дякую за увагу