Презентація "Японський ландшафтний сад"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Японський ландшафтний сад"
Слайд #1
Японський ландшафтний сад


Слайд #2
Японський сад - різновид саду ( приватного парку), принципи організації якого були розроблені в Японії в VIII - XVIII століттях .


Слайд #3
Призначення японського ландшафтного саду полягає у створенні маленької моделі пейзажу. Перші два типи таких садів – райські та сухі – призначалися для глибоких роздумів відвідувача. Інші два різновиди - ландшафтні та чайні сади – створюються для повільних прогулянок та споглядання природної краси.


Слайд #4
Водойми
Острів на озері
Мости
Спеціально розміщене декоративне каміння
Незвичайні світлові ефекти
Переходи через струмки, викладені камінням


Слайд #5
Прикладом райського саду є парк Моцудзі, в якому панує дух буддійського просвітлення. Невеликі острови та скелясті береги викладені камінням.


Слайд #6
Сухі сади біля буддійських храмів є групами ретельно дібраних каменів.
Вони разом із гравієм створюють композицію для медитацій. Такий сад можна побачити при храмі Рьоандзі у Кіото.


Слайд #7
У чайних садах до чайного будиночку веде маленька доріжка, яка ніби символізує перехід від реальності до таємничого світу чайних церемоній. Особливістю цих садів також є бамбукові огорожі. Вигляд ландшафтних садів змінюється з кожним кроком відвідувачів, відкриваючи нові перспективи.


Слайд #8
Важливим є сад Санкей-ен, створений у 1906 році. На великій території площею 180 000 м2 розміщені 16 будівель з усієї Японії . Взимку у парку квітнуть сливи, навесні — традиційна для японців сакура, влітку — іриси, восени — хризантеми, які також є символічними для Японії.


Слайд #9
Парк Ріцурін є одним із найгарніших у Японії, що створювався на фоні гори Сіун протягом понад ста років. Він включає багато водойм та павільйонів, де мешкають прекрасні білі чаплі.


Слайд #10
Особливою красою відзначається сад Синдзюку Гоен під час цвітіння сакури.


Слайд #11
У садах вілли Катсура довкола великого ставка відтворені гори, моря, рисові плантації. Особливість цього парку становлять живі бамбукові огорожі.


Слайд #12
Сад Коракуен витриманий у стилі «рухливого ландшафту», де кожний поворот відкриває для відвідувачів новий кут зору на ставок, струмок чи пагорб. У Коракуені вперше використані газони, не характерні для японських садів.


Слайд #13
У саду Мімурото є невеликий буддійський храм, висаджені десять тисяч кущів гортензій, двадцять тисяч азалій і тисяча кущів рододендрону.


Слайд #14
Дякую за увагу!
І.Ігнатова 11-С