Презентація "Сучасні тенденції у обладнанні та розташуванні офісів"

+4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Сучасні тенденції у обладнанні та розташуванні офісів"
Слайд #1
Сучасні тенденції у обладнанні та розташуванні офісів
Стиль, як спосіб життя


Слайд #2


Слайд #3
Які ж основні тенденції в оформленні сучасного середньостатистичного офісу?
Стрімкий ритм життя вимагає швидкості прийняття рішень, організації роботи колективу для отримання результату. Більшу частину дня ми проводимо на роботі - це основна частина дня, і хочеться щоб місце, де ми практично «живемо» було затишним і комфортним.


Слайд #4


Слайд #5
Гарне освітлення
Відповідно до санітарних норм в організаціях має дотримуватися певний рівень освітленості і керівник зобов'язаний це забезпечити для свого персоналу. Сучасні технології дозволяють модернізувати освітлення без шкоди для гаманця роботодавця. Одним з напрямків в оформленні приміщень стало розташування в різних місцях джерел світла, наприклад: у підлозі, в меблів, в стінах, у стелі. Таким чином стильне освітлення офісу - це м'яке розсіяне освітлення, яке дозволяє ефективно організувати простір для роботи і забезпечує сучасний інтер'єр офісу.


Слайд #6


Слайд #7
Сторінками історії
Якщо звернутися до історії, ще не так давно інтер'єр робочих приміщень завжди слідував духу епохи у меншій мірі, ніж приватні приміщення. Сьогодні ж офісна обстановка часто стає зразком для житла, і це невипадково: з розвитком засобів комунікації грань між будинком і офісом стала істотно тонша. Є і зворотний процес – епоха казенних дерматинові стільців пішла в минуле, конторські приміщення стають все більш затишними. У нашій статті ми розглянемо сучасні тенденції в облаштуванні офісного простору і спробуємо розібратися, для якого роду бізнесу підходять ті або інші з них.


Слайд #8


Слайд #9
Ампір і класика
Саме тут у всій красі з'являється знаменитий "імперський" стиль – класицизм і його вищий прояв – ампір. По суті, це пряме і приховане цитування римської класики – чистота ліній, плавні переходи, дорогі матеріали. Це аристократизм і уособлення некріклівой багатства. Декор використовується скромно, це геральдика, мідь, бронза, срібло – все, що говорить про славу і гордість власника. Варіантами класицизму є більш легкий бідермеєр і строгий англійський стиль. Традиції в такому стилі недоторканні, але при цьому за різьбленими дубовими панелями може ховатися суперсучасний сервер, а на зеленому сукні столу "чіппендель" розташовуватися могутня комп'ютерна станція.


Слайд #10


Слайд #11
Модерн і Ар Деко
Легкі, витончені інтер'єри, ширми, драпрі і вигадлива меблі – все це збереглося з початку ХХ століття, який дав життя цьому чудесному напрямку, і по сьогоднішній день. Власне модерн тяжіє до пафосу й оригінальності форм. Для нього характерне використання незвичайних матеріалів в незвичайних речах. Кування, візерункове скло, гнуте дерево, неяскраві пастельні тони – все це ознаки модерну. Це стиль-гра, найяскравіше виразився в малюнках Бердслея, що імітує "ідеальну природу" всередині приміщення, – дивно красивий і дозволяє відвідувачу відразу зануритися у світ витонченого мистецтва.


Слайд #12

Природне продовження модерну – стиль Ар Деко – прагне до більш яскравим, насиченим тонам і зорової нелінійності. Елементи експресіонізму, чіткі і ясні лінії – все налаштовує на творчість. Незважаючи на гадану "неділовитість", ці напрямки цілком вирішують задачі створення робочої обстановки, з поправкою, звичайно, на рід діяльності. До речі кажучи, модерн і Ар Деко тяжіють до поділу простору на зони, що для повсякденного офісного життя важливо. Популярні сьогодні ажурні офісні перегородки, особливо з візерункового скла або вітражів, як не можна краще відповідають самій ідеї цього витонченого стилю і допомагають створити необхідну кількість приватних зон, роблячи офіс мобільним і зручним.


Слайд #13


Слайд #14
Функціоналізм і Hi-Tech
Хайтек – це втілена сучасність. Скажений темп міського життя, успішність, високі технології – все знайшло своє відображення в цих своєрідних інтер'єрах. Hi-Tech воліють, перш за все, динамічні фірми, що займаються творчою діяльністю на стику мистецтва і науки. Це, безумовно, IT, дизайн, реклама і тому подібні види бізнесу. При цьому функціональність не стає самоціллю – головне, людина в інтер'єрі, а не сам інтер'єр.
Один з найвідоміших світових дизайнерів Карім Рашид якось сказав: "Дизайн Hi-Tech – це щось незмірно більше, ніж декорування стін, вікон і підбір меблів. Це створення цілої інфраструктури, в якій з'єднуються аспекти фізичного, фізіологічного та соціального досвіду людини" . Дійсно, це саме той випадок, коли неординарність і технологічність інтер'єру говорить про його господарях більше, ніж будь-який рекламний буклет.
Тяжіння стилю до великих приміщень компенсується особливим моделюванням офісного простору, що включає в себе всі три виміри. Особлива увага приділяється ергономіці і зонуванню офісу.


Слайд #15


Слайд #16
На початку статті ми вже говорили про те, що стиль офісу – це не тільки зручність і краса. Істинний стиль – це матеріалізований корпоративний дух. І чим більш яскраво він виражений, тим виразніше буде "месседж" клієнтові – "Так, ви потрапили за адресою! Ми саме те, що ви так довго шукали!". При цьому не повинно виникати плутанини: консерватизм не личить рекламному агентству, а модерн не викличе довіри у відвідувача банку. Але щоб правильно позиціонувати свою компанію, необхідна кропітка і професійна робота. Саме тому такою популярністю сьогодні користуються дизайнерські бюро. Хороший спеціаліст не тільки зрозуміє і пояснить, що потрібно конкретної компанії, але і створить готовий проект і допоможе в його практичному здійсненні.


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25


Слайд #26
Підготувала учениця
11 _ Б класу КУ ССШ № 29
Тверезовська Крістіна.
«Мода минає, а стиль лишається назавжди».