Презентація "Технологія виготовлення канзаші"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Технологія виготовлення канзаші"
Слайд #1
Технологія виготовлення канзаші (роза)
Підготували:
Учениці 11-А класу
Арутюнова Дайана
Капко Марія
Тіщенко поліна
Щербина Єлизавета


Слайд #2


Слайд #3
Для роботи нам потрібно:1.Стрічка білого кольору 5 см2.Два види зеленої стрічки 5 см і 2,5 см3.Клей (термо- пістолет)4.Паяльник5.Пінцет6.Дріт для стебла7.Тонкий дріт8.Ножниці9. Запальничка10.Лінійка11.Свічка


Слайд #4


Слайд #5
Для початку треба вирізати квадрати із білої стрічки розміром 5х5 см. Скласти квадрат навпіл ,потім кутки загорнути в середину.


Слайд #6
2.Підрізаймо низ і опалімо.


Слайд #7
3.Вийшло 25 заготовок ,але нам знадобиться 23.


Слайд #8
4. Починаємо робити серединку. Одину пелюстку скручуємо з крапелькою клею. Далі до неї з одного боку приклеюємо другий пелюстку. До протилежної сторони приклеюємо третю.


Слайд #9
5. Далі по спіралі починаю приклеювати інші пелюстки. Кожен наступний ряд пелюсток приклеїти трохи вище, щоб троянда була плотнішою.


Слайд #10
6. Готова троянда. Щоб зробити її більш вигнутою, покладіть її в долоню (чашечкою) і натисніть на зворотну сторону. Далі потрібно вирізати з щільного картону кружок під основу троянду і відкласти її в сторону.


Слайд #11
7. Із зеленої стрічки (шириною 5 см) потрібно вирізати листочки під бутон. Треба відзначити з кожного боку стрічки по 1 см і провести зигзагоподібні лінії по лінійці. Всі вирізала паяльником (вийшла подвійна порція листочків).


Слайд #12
8. Тепер приклеюємо листочки до троянди. Потрібно приклеюїти край щоб закривався картонною заготівкою, яку ми вирізали раніше .


Слайд #13
9. Далі робимо листочки. Беремо зелену стрічку (5 см), складаємо її лицьовою стороною всередину (розмір довільний) і обрізаємо. Вийшов складений прямокутник (лицьовою стороною всередину). Тепер в місці складки потрібно провести близько білю вогню (не опалюючи, інакше все склеїться). Вийшла стійка складочка посередині.


Слайд #14
10. Далі робимо прожилки на листочку. Лицьовой стороною всередину складаємо листик по діагоналі, перпендикулярно середині і проводимо біля вогню (не опалюючи). Вийшла складочка.


Слайд #15
11. Продовжуємо з іншого боку. Потім вирізаємо листочок потрібної нам форми і опалюємо краї. Всього нам потрібно 6 листочків (можна зробити два великих і чотири маленькі).


Слайд #16
12. Беремо тонку дріт і нарізаємо 6 відрізків довільної довжини.


Слайд #17
13. Потрібно приклеїти дріт до листочка. Треба засунути кінчик дроту в носик термо-пістолета і приклеїти до серединки аркуша (якщо частина дротів не приклеїлася, її можна підклеїти). Приклеюємо всі листочки до дроту. Далі потрібно з'єднати листки в гілочками. Для цього повертаємо три листка і плоскогубцями закрутити міцніше. Вийшло дві гілочки)


Слайд #18
14. Приступимо до стебла. В вирізаній підставі для троянди робимо дві дірочки під розмір дроту. Звертаємо дріт гачком і протягуємо її в картон. З'єднуємо кінчик з основою.


Слайд #19
15. З ватного диска вирізаємо невеликий кружок (розміром як основа). Протягуємо дріт у ватку і приклеюємо її краї до картону. Потім вирізаємо з 5см стрічки квадрат і протягуємо в нього дріт з ваткою.


Слайд #20
16. Приклеюємо край стрічки до картону. Заокруглюємо край стрічки і опалюємо запальничкою.


Слайд #21
17. Починаємо обертати стебло стрічкою. Беремо зелену стрічку (2,5 см) і по діагоналі обрізаємо її край. Приклеюємо край до дроту (щоб міцніше трималася). Починаємо діагонально намотувати стрічку на дріт.


Слайд #22
18. Тепер потрібно приєднати гілочку. Щоб нічого не розпалося , в місці, де повинні бути листки, на стебло капаєм клей і закріплюємо стрічку .Прикручуємо гілочку до стебла і закріплюємо крапелькою клею. Акуратно обмотуємо гілку стрічкою (всі закріплюємо клеєм). Так само прикріплюємо і другу гілочку.


Слайд #23
19. У кінці стебла намотаємо стрічкою рівно (а не по діагоналі) і закріплюємо клеєм. На кінчик дроту капаємо краплю клею.


Слайд #24
20. Сховаємо початок стрічки під прямокутником того ж кольору.


Слайд #25
21. Ми майже закінчили! Листочки біля основи троянди потрібно трохи підклеїти до пелюсток (щоб вони не стирчали вниз). На крапельку клею садимо наші листики.


Слайд #26
22. Приклеїти троянду до стебла.


Слайд #27
23. Заливаємо троянду клеєм і приклеюємо її до стебла.


Слайд #28