Презентація "Exxon Mobile"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Exxon Mobile"
Слайд #1
EXXON MOBILE


Слайд #2
Forbes бере за основу для рейтингу чотири основних показника: ринкову капіталізацію, обсяг активів, продажів і прибутку. Саме тому рейтинг журналу значно відрізняється від численних аналогів, які будують порівняння компаній на якомусь одному показнику. 


Слайд #3


Слайд #4
Exxon Mobil Corporation  або ExxonMobil (вимовл. ЕкссонМобіл) — приватна нафтова корпорація США у штаті Нью-Йорк.


Слайд #5


Слайд #6
ExxonMobil Corporation — одна з найбільших у світі нафтових компаній, а також одна з найдорожчих корпорацій у світі. На 2013 рік компанія має капіталізацію $403,7 млрд., поступаючись за цим показником лише компанії Apple ($415,7 млрд).


Слайд #7


Слайд #8
Компанія веде свою історію від нафтового тресту Standard Oil, заснованого в 1882 р. знаменитим мільйонером Джоном Рокфеллером. У своєму нинішньому вигляді компанія з'явилася в 1999 р. в результаті злиття компаній Exxon і Mobil. В наш час на компанію працюють більше 80 тис. співробітників по всьому світу (з них 30 тис. людей — в США).


Слайд #9
Найвідомішими брендами компанії є Exxon, Esso і Mobil, під якими випускаються автомобільні масла та інші паливно-мастильні матеріали.


Слайд #10


Слайд #11
Діяльність компанії
Веде розвідку і добуває нафту в 14 країнах.
Запаси нафти 300 млн т, газу — 550 млрд м3.
Видобуток на рік нафти та газового конденсату 34.5 млн т, газу — 32 млрд м3.
Видобуває також вугілля — 47 тис. т за рік та уранову руду — 159 тис. т за рік. Працює 180 тис. чоловік.


Слайд #12
Основні власники компанії - інвестиційні фонди, інституційні та приватні інвестори.
У вільному обігу перебуває 99,85% акцій. Акції компанії враховуються при розрахунку індексу Доу-Джонса. Голова ради директорів і головний керівник - Рекс В. Тіллерсон.