Презентація "Хореографія"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Хореографія"
Слайд #1
Хореографія-видсценічногомистецтва


Слайд #2
Танець, танок — вид мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів.


Слайд #3
Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. За довгу історію людства танець змінювався, відображаючи культурний розвиток. Існує дуже багато видів і форм танцю.


Слайд #4
Народний танець — яскраве вираження менталітету і творчості кожного народу, віддзеркалення традицій, хореографічної мови, пластичної виразності у співвідношенні з музикою.


Слайд #5
Класичний танець є основою мистецтва балету, започаткованого наприкінці XVI століття, і вимагає спеціальної підготовки.


Слайд #6
Естрадний танець має власну специфіку та підпорядкований завданням підтримки виступу певного естрадного співака.


Слайд #7
За кількістю учасників танці поділяються на сольні танці, парні танці та групові танці.
За призначенням танці поділяються на соціальні, обрядові, сценічні, еротичні тощо.
Музою танцю була Терпсіхора.


Слайд #8
Танець здебільшого виконується під музику або спів, і розвиток різних видів і напрямків танцю відбувався водночас із розвитком відповідних музичних жанрів та музичних стилів. Для танцювальної музики здебільшого характерний чіткий ритм. Іноді, як у випадку степу чи фламенко, танцюрист або танцюристи самі створюють для себе музичний супровід, відбиваючи ритм підборами або використовуючи додаткові засоби на зразок кастаньєт чи маракасів.


Слайд #9
Фламенко
Степ


Слайд #10
Танець споконвіку допомагав спілкуванню людей: весело проводити час з друзями, а молоді - знайомитися та зустрічатися: на сільських майданах, на балах, на вечірках, у клубах, на дансингах, дискотеках та в нічних клубах. Спілкуванню служать здебільшого парні танці, що виникли насамперед із цією метою.


Слайд #11
Дискотека


Слайд #12
Історичними танцями називають здебільшого європейські танці, популярні в певну епоху на балах знаті. Багато з цих танців виросли з народних, однак набрали вишуканого культурного стилю. Популярні історичні танці змінювалися з епохами. До них належать павана, гальярда, контрданс, менует, мазурка, полонез, кадриль та інші.


Слайд #13


Слайд #14
Бальні танці - різновид танців із партнером, які танцюють як для задоволення на балах та вечірках, так і на танцювальних змаганнях.До програми міжнародних спортивних змагань входять десять танців, розділених на дві програми - стандартну і латиноамериканську.


Слайд #15


Слайд #16
Свінгові танці увійшли в моду в 20-х роках 20 ст. разом із музикою в стилі свінг, однак своїм корінням вони завдячують танцям американців африканського походження, що танцювалися на плантаціях США ще в 19 ст. Помилково вважається, що для цих танців характерний високий темп та швидка робота ніг, насправді вони охоплюють майже усі музичні темпи.


Слайд #17
Загальна назва вуличний танець обіймає всі стилі сучасного танцю, що розвинулися за межами танцювальних студій та шкіл: на вулицях, шкільних подвір'ях, у нічних клубах. Вуличні танці часто імпровізаційні та соціальні за своїм призначенням.


Слайд #18
Дякую за увагу!!!!


Слайд #19
Підготувала: учениця 9- Б класу
Пилипенко Тетяна
Вчителю: Новіковій
Надії Валентинівні