Презентація "Колористика"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Колористика"
Слайд #1
Колористика


Слайд #2
Колір значно впливає на нас: притягує нас, змушує робити покупки та викликає різноманітні емоції. Зумовлює раптові почуття і навіть фізіологічні реакції, від припливу кров до почуття холоду


Слайд #3
Червоний колір
Це найбільш емоційно насичений колір. Асоціюється з сонцем, вогнем, кров'ю. Ми бачимо червоний колір раніше всіх інших.  


Слайд #4
Помаранчевий колір
Це найактивніший стимулятор енергії, а від того й апетиту, от чому його так широко використовують в підприємствах швидкого харчування


Слайд #5
Жовтий колір
Це колір мудрості, ясності розуму, оптимізму, почуття гумору, практичності та інтелекту. Сприяє допитливості і пізнання


Слайд #6
Зелений колір
В залежності від того, який відтінок в ньому переважає - теплий жовтий чи холодний синій, зелений колір збуджує або заспокоює. Це колір надії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення, от чому його так часто вибирають для приймальних покоїв лікарень і поліклінік


Слайд #7
Синій колір
Синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. 


Слайд #8
Фіолетовий колір
Це колір емоцій. В фен-шуй фіолетовий керує долею. Фіолетовий асоціюється з царською владою. Цей колір є втіленням духовності та аристократизму духа.


Слайд #9
Білий колір
 В минулому він не асоціювався з радістю і чистотою, як зараз, а був кольором смерті та мовчання. Зараз же - білий все визнаний символ легкості, чистоти та втіленням світла. Білі предмети візуально здаються легшими.


Слайд #10
Чорний колір
Ще один колір-знак. І не обов'язково колір знак хаосу та небуття, страшного та містичного. Жінки в чорному вбранні почувають себе впевненіше, а чоловіки відчувають в собі силу до рішучих вчинків. 


Слайд #11
Коричневий колір
Колір матері-землі асоціюється з міцністю і надійністю.


Слайд #12
Рожевий колір
Рожевий колір — найкраще заспокійливе. Вчені з’ясували, що улюблений колір Барбі і всіх блондинок планети надає сприятливу заспокійливу дію, тому нерідко рожевим забарвлюють стіни в психіатричних лікарнях і в’язницях. Він заспокоює нерви і призводить думки в позитивне русло.


Слайд #13
Бежевий колір
Бежевий символізує здоров'я і надійність, може посилювати апетит. В кімнаті може діяти заспокійливо. Завдяки ньому інші кольори виглядають глибшими і світлішими.


Слайд #14
Життя красиве, коли кольорове !!!