Презентація "Стилі інтер’єру"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Стилі інтер’єру"
Слайд #1
Презентація
На тему
Стилі інтер’єру


Слайд #2
Авангард
Основною рисою стилю Авангард є контраст архітектурних форм і художнього оформлення, він виходить далеко за рамки класичної естетики, створюючи нові експериментальні рішення. Кожному приміщенню, виконаному в стилі Авангард, властивий свій унікальний характер з індивідуальною динамікою та енергією.  Він підходить сміливим і рішучим людям, завжди готовим експериментувати.


Слайд #3


Слайд #4
Ампір
Інтер'єр, виконаний в стилі Ампір, наповнений величною і урочистою атмосферою, класичними формами і розкішним оформленням. У різних країнах Ампір доповнюється елементами місцевого фольклору, підкоряючись народним звичаям і правилам.
  Ампір (початок XIX століття) - урочисто-парадний стиль, правоприємник Класицизму, що характеризує всю міць і розкіш Римської імперії.


Слайд #5


Слайд #6
Англійский стиль
Cтіни зазвичай малюють в сліпучо-жовтий, яскраво червоний або м'який кремові тони.  Дерев'яні підлоги застеляють товстими і затишними вовняними килимами.  Неодмінний атрибут англійської вітальні - м'який шерстяний плед з картатим візерунком і лавочка для ніг.  Житло прикрашають важкі, але при цьому витончені поліровані меблі. В Англії троянди цвітуть не тільки в парках, а й на гардинах, меблевій оббивці. 


Слайд #7


Слайд #8
Античність
Під Античністю розуміють архітектуру стародавньої Греції і Риму. Давньогрецька архітектура, що виникла на островах Егейського моря, була настільки гармонійною і цілісною, що згодом сприймалася пізнішими стилями (Ренесанс, Класицизм, Неокласицизм) як першоджерело, як  еталон для наслідування.


Слайд #9


Слайд #10
Арабський стиль
 Формування арабського стилю відбувається під впливом релігії, тому він є одним із найяскравіших стилів, що зберіг своє первісне обличчя.  Одним з основних елементів залишається арабська мозаїка, в сюжеті якій присутні квіти та геометричні фігури, тому що Коран забороняє використання зображень людей і тварин. Також доповненнями в інтер'єрі є пуфи і декоративні подушки, розписні стіни і текстиль.


Слайд #11