Презентація "Моя майбутня професія"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Моя майбутня професія"
Слайд #1
Моя майбутня професія - фінансист


Слайд #2
Загальна характеристика професії
Минуло багато часу, коли у людини з'явилася потреба поліпшувати своє життя і вести господарство, використовуючи цифри і розрахунки, визначати свої грошові кошти – доходи і витрати, тобто розпоряджатися фінансами. В сучасному світі спеціаліста у сфері фінансової науки і практики називають фінансистом. Фінансист у перекладі з французької – людина, досвідчена у фінансах, тобто в грошових коштах.


Слайд #3
Особливості роботи
Здійснює фінансовий і банківський контроль за обігом грошових коштів, забезпеченням фінансової стабільності підприємства.


Слайд #4
Аналізує стан фінансової і господарської діяльності підприємства.


Слайд #5
Бере участь у розробці інвестиційних програм, визначенні напрямів витрачання коштів, забезпеченні поточного фінансування. 


Слайд #6
Здійснює взаємодію з різними структурами фінансового ринку по всіляких аспектах фінансової, кредитної і податкової діяльності. 


Слайд #7
Місцем професійної діяльності фінансиста можуть бути державні органи федерального, територіального і муніципального рівня; банки, біржі, фінансові компанії, інвестиційні фонди, економічні і фінансові служби підприємств і організацій.


Слайд #8
 Основні професійні напрями і цілі
1. Фінансово-кредитна: (кредит – позика, надання грошей або товарів в борг, на умовах повернення). 
2. Податково-бюджетна: (податок – вид платежу, що стягується державою з підприємств, організацій і населення; бюджет – кошторис доходів і витрат)


Слайд #9
3. Інвестиційна: (капіталовкладення, спрямовані на підтримку і розширення капіталу).
4. Страхова: (система економічних стосунків, при яких за рахунок внесків підприємств і населення створюються страхові фонди, призначені для відшкодування збитків від стихійного лиха, а так само надання допомоги громадянам або їхнім сім'ям). 


Слайд #10
6. Зовнішньо-економічна: економіка і організація виробництва (робота в умовах постійної змінної економічної кон'юнктури).


Слайд #11
Таким чином, в обов'язки фінансиста входить: надавати висновки з аналізу фінансових документів, проводити операції з нерухомістю і цінними паперами, складати фінансові кошториси і звіти, займатися біржовими операціями, оподаткуванням


Слайд #12
Працюючи як на державному, так і приватному підприємстві, фінансист несе матеріальну – за збереження грошей і коштовних паперів і моральну відповідальність – за дотримання законності. Робочий день фінансиста досить напружений, що потребує посидючості.


Слайд #13
Вимоги професії до індивідуально-особистих особливостей фахівця:аналітичний склад розуму; емоційно-вольова стійкість; уважність, акуратність; посидючість;нервово-психічна стійкість;рахунково-аналітичні здібності;висока працездатність;хороша оперативна і довготривала пам'ять.


Слайд #14
Медичні протипокази
Робота фінансиста не рекомендується людям із захворюваннями: нервової системи (нервово-психічні розлади);зорової системи;сердечно-судинної системи (гіпертонія).


Слайд #15
Дякую за увагу!