Презентація "Одеський оперний театр"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Одеський оперний театр"
Слайд #1
Одеський оперний театр


Слайд #2
Одеський національний академічний театр опери та балету — один із найдавніших оперних театрів України. Найкращій театр Одеси та України на момент побудови.


Слайд #3
Історія
Одеса отримала право будувати театр у 1804 році , а в 1809 році він був уже зведений. Автором цього проекту був відомий французький архітектор Тома де Томон, автор ряду будівель в Петербурзі. Відкриття першої споруди театру відбулося 1810 року, але у 1873 році відбулася пожежа, через яку театр згорів. Сучасна будівля зведена 1887 року архітекторами Фельнером і Гельмером у стилі віденського бароко. Повну реставрацію будівлі театру завершили у 2007 році.


Слайд #4
Інтер’єр театру
Архітектура глядацького залу витримана в стилі пізнього французького рококо. Унікальна акустика підковоподібного залу дозволяє доносити навіть шепіт з сцени в будь-який куточок залу. У плані будівля складається з підковоподібної зали глядачів, охопленої галереями, фойє та прямокутною сценою з підсобними приміщеннями.


Слайд #5
Найкрасивіша частина будівлі — це насамперед зала, розрахована на 1664 глядачів. У ній глядачі розташовуються в партері, ложах бенуар, бельетажі, 1-го та 2-го ярусів і на гальорці. Серед лож виділяється "царська" ложа — в центрі бельетажу прямо навпроти сцени. У першому ряду вона має 12 крісел. 


Слайд #6


Слайд #7


Слайд #8


Слайд #9
Нещодавно на стіні Одеського театру опери та балету був намальован сам театр , але у позаминулому столітті.


Слайд #10


Слайд #11
Знамениті люди театру
У театрі диригували композитори Чайковський, Римський-Корсаков, Рахманінов, співали великі Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька та інші . Серед видатних солістів театру — А.Азрікан.


Слайд #12
Репертуар театру
"Конёк-Горбунок «,"Кармен« ,"Травиата« ,"Трубадур« ,"Риголетто", "Фауст", "Тоска", "Евгений Онегин", "Иоланта", "Запорожец за Дунаем", "Богема", "Чио-Чио-Сан", "Сельская честь", "КнязьИгорь", "Паяцы ", "Тайный брак", "Наталка-Полтавка", "Лючия ди Ламмермур";балети "Лебединое озеро", "Спящая красавица", "Дон Кихот", "Жизель", "Шопениана", "Пахита", "Сильфида", "Дюймовочка", "Золушка".Серед найвідоміших і вдалих постановок театру можна назвати наступні спектаклі: "Кармен", "Травіата", "Трубадур", "Ріголетто", "Запорожець за Дунаєм", "Чіо-Чіо-Сан", "Наталка-Полтавка", "Жизель "," Лускунчик "," Спляча красуня ". На цих спектаклях зал зазвичай повний.Після реставрації театру в 2007 році артисти представлять нові прем'єри - оперу Джузеппе Верді "Бал-маскарад" та балет "Доктор Айболит" у новій постановці.


Слайд #13


Слайд #14
Дякуємо за увагу
Презентацію готували:
Ткач А.
Тушинська П.
Чубко Ю.
Шеляєв М.