Презентація "Неформальные подростковые и молодёжные группы"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Неформальные подростковые и молодёжные группы"
Слайд #1
Неформальные
подростковые и молодёжные
группы


Слайд #2
Фурри
Фурри (від англ. furry - пухнастий, покритий хутром)-спільнота, що симпатизують антропоморфних тварин персонажам. Приймається фурри-шанувальниками антропоморфизация тварин виражається у привласненні їм таких якостей, як людська свідомість і міміка, риси анатомії людини, мова, ходіння на двох ногах і носіння одягу. Творчість і іншадіяльність, яка ведеться фурри-шанувальниками, включає написання літературних праць, в яких використовується концепція антропоморфних тварин персонажів, і часто такий твір може відноситися до будь-якого жанру.


Слайд #3


Слайд #4
Отаку
Отаку - людина, який захоплюється чим-небудь. За межами Японії, в тому числі і в Росії, зазвичай вживається по відношенню до фанатів аніме і манги.В Японії даним змістом відповідає абревіатура «аниота»- «аніме»В японській мові це слово має таку етимологію: про (поважний префікс) + таку (дім, оселя). Дослівно означає «ваш дім».


Слайд #5


Слайд #6
Трейсеры
Слово «трейсер» прийшло в російську мову з англійської, куди в свій час потрапив французький термін traceur - ім'я загальне, що використовується для позначення людей, що займаються паркуром. Паркур - мистецтво пересування та подолання перешкод. Багатьма людьми сприймається як стиль життя. Перешкодами можуть вважатися як існуючі архітектурні споруди (перила, парапети, стіни тощо), так і спеціально виготовлені конструкції


Слайд #7


Слайд #8
Кибер-готы
Кібер-готи - молодіжна субкультура, тяжіє до кіберпанку, пост-індустріальної сцені і різної електронної клубної музиці.Кібер-гот, або просто кібер, як субкультурное поняття з'явилося в 90-х. До цього, компанія по виробництва рольових ігор «Games Workshop» використовувала слово кібер-гот, для своєї ігрової серії: «Dark Future». У другій половині 90-х деякі готичні групи вирішили відійти від своєї звичайної стратегії, перейшовши на більш незвичайні і футуристичні теми.


Слайд #9


Слайд #10
Гопники
Гопники (також - гопи, гопари, збирацько - гопота, гопотень, також самоназва - пацани)- жаргонне словоросійської мови, зневажливе Р позначення представників міський, близькою до кримінального світу або з кримінальними рисами поведінки, прошарку російської молоді, а також молоді країн колишнього СРСР (з кінця ХХ століття), часто малоосвіченою, походить з неблагополучних сімей.


Слайд #11