Презентація "Хіпстери"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Хіпстери"
Слайд #1
Молодіжна субкультура:“Хіпстери”
Підготувала
учениця 11-а класу
Мороз Дарина


Слайд #2
Хі́пстери (англ. hipsters) -  демонстративна молодіжна гедоністична субкультура зосереджена на зовнішньому вигляді. Хіпстери намагаються обігрувати образ молодих інтелектуалів. Цікавляться елітарною культурою і мистецтвом, модою, альтернативною музикою на кшталт інді-року, артхаусним кіно, сучасною літературою тощо.


Слайд #3
Узагалі hipster — це англійською штани, які носяться не на талії, а на стегнах. Вперше субкультура з'явилася наприкінці 40-х років у США і проіснувала до 60-х. Щодо назви, то існує версія про те, що вона походить від виразу «to be hip», що можна перекласти приблизно як «бути в темі». 


Слайд #4
Що характерно для хіпстерів?
Хіпстери люблять вінтаж. Настільки, що дехто навіть стверджує ніби в них чим річ дешевша тим крутіша.


Слайд #5
Джинси
Вузькі джинси, так звані «скіні», що обтягують ноги як добрі панчохи. 


Слайд #6
Майка-светрик
Майка чи светрик з малюнком. Зазвичай зображені старі рок групи, тварини, кеди, машини, стільці, гумористичні написи або просто геометричні фігури, байдуже що, аби було яскраво чи «концептуально».


Слайд #7
Кеди
Найпопулярнішим взуттям серед хіпстерів є кеди, переважно марки Convers і яскравого кольору. Кеди носяться незважаючи на погоду. Носять також вінтажні туфлі, часто на босу ногу.


Слайд #8
Окуляри
Хіпстери носять два види окулярів: це або темні сонцезахисні, що давно вже стали деталлю «крутого» образу, або, що незвично, звичайні у товстій оправі. Культова марка — Rayban.


Слайд #9
Айподоманія
Айпод чи айфон, чи макбук — бо хіпстери фанати яблучних товарів. Справа не в їх технічній просуності чи в тому, що продукція компанії Apple якісніша, а в тому, що це модно. 


Слайд #10
«Лук»
«Лук» (від англійського look) — фотографія хіпстера у хіпстерському стилі. Об'єкт завжди має бути в повен зріст, стояти на витяжку і дуже бажано тримати в руці якийсь модний аксесуар, переважно сумку.


Слайд #11
Харчові пристрасті
Хіпстери вживають багато цибулі.


Слайд #12
Місце тусовки
Кав'ярні одне з найулюбленіших місць для хіпстерів. Вони можуть днями сидіти за кавою обговорюючи моду, модні журнали, модні тенденції, модних людей…


Слайд #13
Дякую за увагу!