Презентація "Корисні йогурти"

+46
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Корисні йогурти"
Слайд #1
Корисні йогурти
Виконала: Лохвич Оксана


Слайд #2
Йогурт є корисним молочно-кислим продуктом. Але не всі йогурти, вироблені в нашій країні або за кордоном відносяться до корисних. Все залежить від способу приготування і використовуваних компонентів.


Слайд #3
Якісний йогурт виробляється на основі знежиреного молока, заквашенного спеціальним чином. Тільки натуральний продукт може приносити користь. А пастеризований йогурт можна використовувати тільки для втамовування голоду і спраги.


Слайд #4
Чим менше термін придатності продукту, тим вище його корисні якості, так як живі бактерії не можуть зберігатися місяцями.


Слайд #5
На упаковці має бути напис "йогурт", а не "йогуртовий продукт". При використанні цукру, загусників, барвників та ароматизаторів цінність харчового продукту знижується до нуля.


Слайд #6
Якщо ви знайшли у продажу натуральний якісний йогурт, то він є постачальником кальцію, такого важливого для фортеці зубів і кісток. Як гігієнічний засіб його можна використовувати для поліпшення виду волосся і шкіри.


Слайд #7
Він покращує мікрофлору кишечника, дуже корисний при тривалому лікуванні антибіотиками, при виснаженні організму після операції, для лікування шлунково-кишкових захворювань.


Слайд #8


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11
Дякую за увагу