Презентація "Вольфганг Амадей Моцарт"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вольфганг Амадей Моцарт"
Слайд #1
Вольфганг Амадей Моцарт


Слайд #2
Австрійський композитор, представник класицизму, який уважається одним із найгеніальніших музикантів в історії людства.


Слайд #3
Творчий доробок Моцарта становить понад 600 творів: більш як 50 симфоній, понад 19 опер, велику кількість інструментальних концертів (зокрема 27 фортепіанних), 13 струнних квартетів, 35 сонат для скрипки, Реквієм та багато інших інструментальних та хорових творів.


Слайд #4
У роки зростання Моцарта його родина здійснила декілька подорожей Європою, під час яких дітей виставляли на показ як вундеркіндів.


Слайд #5
11 квітня 1770 року у Римі він з батьком відвідав суботню месу у Сикстинській капелі, де він почув «Miserere» Аллеґрі, а потім записав цей твір нотами повністю з пам'яті, припустившись лише декількох незначних помилок, таким чином зробивши першу нелегальну копію цієї власності Ватикану, що ретельно охоронялася. Невдовзі, Моцарт був удостоєний аудієнції папи Климента XIV; вражений талантом 14-річного музиканта, папа нагородив його однією з найвищих католицьких відзнак — Орденом Золотої шпори.


Слайд #6
Творчість геніального австрійського композитора Моцарта вражає своєю багатогранністю. Проживши неповних 36 років, він створив безліч творів у всіх існуючих в його епоху жанрах і формах.


Слайд #7
Його симфонії, опери, твори для хору з оркестром, квартети, тріо, сонати, концерти однаково значні і досі вважаються найвищим рівнем музичної думки. Як музикант він синтезував усі досягнення
минулого, довівши до досконалості всі музичні жанри і перевершивши майже всіх своїх попередників.


Слайд #8
Втілюючи характерні риси віденської класичної школи, Моцарт узагальнив досвід італійської, французької, німецької культури, народного і професійного театру, різних оперних жанрів і ін.


Слайд #9
Будинок-музей Моцарта у Празі


Слайд #10
Картина “Похорон Моцарта”. Картина знайдена в будинку у Бетховена


Слайд #11
Символічна могила Моцарта.“Плачущий ангел”


Слайд #12
Дякую за увагу!