Презентація "Хіпстери"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Хіпстери"
Слайд #1
Хіпстери
Субкультури


Слайд #2
Хіпстери (вони ж інді-кіди ) - вкрай актуальна молодіжна субкультура, основу якої становить зовнішній вигляд і певні аксесуари, по наявності або відсутності яких вони оцінюють достойність оточуючих.


Слайд #3
Культура хіпстерів почалася з далекого 2000 року і набула свого розквіту у 2010 році. За 10 років існування хіпстери змінювалися, і разом з цим змінювали світ навколо себе. Останні 5 років, хіпстери набули сталого вигляду.


Слайд #4
Хіпстери дуже залежать від авторитетних джерел, зокрема відвідують виставки і кінофільми, які визнані незвичайними та «високими». Надають перевагу «Арт-Хаусу». Вони щиро вважають себе обдарованими інтелектуалами і індивідуальностями , хоча по факту є точними копіями один одного.


Слайд #5
Головна характерна особливість хіпстерів – їх зовнішній вигляд. В стилі одягу просліджуються певні закономірності:


Слайд #6
«Рогові» окуляри з товстою оправою. Фактично, найпопулярніший символ хіпстерів .


Слайд #7
Сорочки в клітинку. Вони допомогють хіпстерам підтримувати інтелектуальний стиль і в той же час виділятися з натовпу офісних прцівників


Слайд #8
Під сорочку зазвичай одягається майка з принтом (зображенням). Зображуються зазвичай хіпстерські символи, аоб ж написи.


Слайд #9
Вузькі джиснси «скінні». Також зустрічаються варіації з різнокольоровими штанами.


Слайд #10
Кеди. Важливим є те, що б кеди були саме «Конверси». Адже за переконаннями хіпстерів, вона найкраща.


Слайд #11
Зачіски. Хіпстери не роблять стрижки типу «Полбокс». У вигляді свого волосся вони бачать мистецтво.


Слайд #12
Щодо аксесуарів та гаджетів, хіпстери використовують переважно техніку Apple. Використовують майже усі соцільні мережі. А надто ті, що не користуються популярністю.


Слайд #13
А також обожнюють фотографувати за допомогою цифрових дзеркальних фотоапартыв. Дуже часто, та дуже багато.Оброблюють фото переважно в instagram.


Слайд #14
Щодо стилю життя, хіпстери бачать себе творчими особистостями. Навіть якщо хіпстер працює офіцінтом – він робить це в маленькій творчій кав’ярні.


Слайд #15
Це все, що можна сказати про хіпстерів на даний момент.Дякуємо за увагу!Презентацію підготували учні 11-А класуЙожиков Микита Солярик Антон