Презентація "Мистецтво індійського танцю"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мистецтво індійського танцю"
Слайд #1
Мистецтво індійського танцю


Слайд #2
Трохи історії...
Народження танцювального мистецтва в Індії є релігійного характеру і виникла в давнину близько 2,5 k. Років тому


Слайд #3


Слайд #4
Кучіпуді
Кучіпуді — тип танцювальної драми стиль, вирощують в основному на західному узбережжі острова на півдні країни. Назва цього стилю походить від регіону, де вона була створена.


Слайд #5
Bharatanatyam
Бхарат Natyam стиль є найбільш популярним в Індії і найбільш широко відомих закордоном. Його традиції бере свій початок майже 2000 років. Це один з найдавніших стилів.


Слайд #6


Слайд #7
Одисси
Одисси. Одним из наиболее изысканных классических танцевальных стилей является ОДИССИ. Он зародился на восточном побережье Индии, в Ориссе. О нем упоминается в древнейшем индийском трактате о драме и танце "НАТЬЯШАСТРА", датированном 3-4 в. н.э. Штат Орисса известен своими храмами: Храмом, посвященным Богу Солнца в Конараке, храмом Джаганнатхи в Пури и многими другими. Исполнители стиля Одисси повторяют позы танцовщиц, изображенных на стенах этих храмов, построенных в 6-8 вв. н.э. Одисси - танец божественного, человеческого, любви и страсти. Мягкие, плавные и нежные движения описывают обстановку Ориссы и философию популярного персонажа индуизма - Бога Кришну.


Слайд #8
Катхакали
Kathakali. Тільки чоловіки виконували Kathakali в надзвичайно барвистих костюмах, величезних головних уборах та з комплексом макіяжу на його обличчі


Слайд #9


Слайд #10
Маніпурі
Manipuri. Manipuri був піднятий в гірських районах, північному сході Індії. Ім'я стилю (буквально "перлина землі"), носить ім'я Маніпур Батьківщини областях. Легенда стверджує, що для того, щоб знайти ідеальне місце для танців Боги спустилися до висихання озеро в красивій долині.


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15
Дякую за увагу!


Слайд #16
Роботу виконала
учениця 11-Б класу
Паскаль Вероніка