Презентація "Знак Зодіаку-Стрілець"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Знак Зодіаку-Стрілець"
Слайд #1
Презентація на тему:Знак Зодіаку-Стрілець.


Слайд #2


Слайд #3
Як виглядає на зоряному небі Знак Зодіаку?


Слайд #4


Слайд #5
Як позначається Знак Зодіаку? Символ.


Слайд #6


Слайд #7
В який період на зоряному небі є Знак Зодіаку?


Слайд #8
Зодіакальне сузір'я, що лежить між Козерогом і Скорпіоном. Сонце входить в знак Стрільця 22 листопада, а в сузір'я — 17 грудня. Найкращі умови для спостережень у червні—липні.


Слайд #9
Історія виникнення Знаку Зодіаку.


Слайд #10
Давнє сузір'я. Вважають, що назву запропоновано Клеостратом. Входить докаталога зоряного неба Клавдія Птолемея «Альмагест».
Давнім грекам сузір'я уявлялося у вигляді кентавра — міксаморфної істоти з торсом людини на тілі коня. Так само сузір'я зображувалося й на всіх небесних атласах. Грецький міф пов'язує сузір'я Стрільця з кентавромКротосом, про якого не існує розгорнутих міфів. Інший міф асоціює сузір'я з мудрим Хіроном. Існує компілятивний міф наступного змісту. Вважалося, що винахідником небесного глобуса був кентавр Хірон, що створив його спеціально для подорожі аргонавтів. На глобусі Хірон залишив місце для себе у вигляді зодіакального сузір'я. Але кентавр Кротос випередив Хірона, зайняв його небесне місце, і тому довелося задовільнитися менш почесним за розташуваням сузір'ям Центавра.


Слайд #11
Яскрава зоря Сузір’я.


Слайд #12
Найяскравіші зорі — Епсилон Стрільця 1,8 m і σ 2,0 m.
Зоря α Стрільця (Рукбат) має видиму зоряну величину лише 3,96.
Найближча до Сонця зоря у Стрільці — Росс 154, що перебуває на відстані 9,69 світлових років.


Слайд #13
Загальна характеристика.


Слайд #14
Стрільці протягом усього життя відрізняються активністю як розуму, так і тіла, тому зазвичай дуже гармонійно розвинуті і часто перебувають у хорошому настрої. Вони цінують відвертість, невимушеність і свободу, а будь-які обмеження сприймають болісно. Добросердечність і щирість Стрільців, на жаль, врівноважуються імпульсивністю, часто надмірної. Крім того, люди цього знака легко впадають у крайнощі, наживаючи ворогів то зайвої відвертістю, то марною боротьбою за справедливість. Цікаво, що Стрільці частіше відстоюють чужі права, ніж власні; вони постійно відчувають відповідальність за навколишніх і нерідко докучають їм своєю опікою. 


Слайд #15
Серед Стрільців зустрічаються люди двох типів - благородні ідеалісти, які прагнуть ощасливити всіх, і жадібні виверткі фінансисти, які жадають домогтися влади будь-якою ціною. Останніх багато хто не без підстав вважають підлабузників і снобами, але їх це мало хвилює. До речі, всі Стрільці впевнені у власній бездоганності і навіть саму справедливу критику пропускають повз вуха, а добрі поради відхиляють наігрубейшім чином. Зате з тими, хто не намагається впливати на їх поведінку, Стрільці ведуть себе дуже мило. У них завжди знайдеться жарт або комплімент, хвилинка щоб поговорити і навіть жилет для гірких сліз. 


Слайд #16
Дякую за увагу!