Презентація "Храм Святого Серця"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Храм Святого Серця"
Слайд #1
Храм Святого Серця (Барселона)


Слайд #2
Ви бажаєте побачити Барселону з висоти пташиного польоту? Отже, Вам потрібно потрапити в храм Святого Серця на горі Тібідабо. Телевежа на цій горі - найвища точка столиці Каталонії. Однак гості цього повного красот міста прагнуть сюди не до телевежі, а до статуї Спасителя, подібної до тієї, що знаходиться в Ріо-де-Жанейро, тільки знаходиться на вершині храму.


Слайд #3
Храм знаходиться біля входу в великий парк атракціонів і не дуже з ними поєднується. Однак треба зазначити, що з оглядового колеса в парку він виглядає найкраще!Як вважають каталонці, в Біблії, коли описуються спокуси Христа Лукавим, згадується саме ця вершина. На неї був вознесний Ісус, щоб подивитися на красу світу, котрий може повністю належати йому. Спокусливий голос вимовив: «Даю тобі». Латинською звучить як «тібідабо».


Слайд #4
Хто читав Біблію, той знає, Святе Серце не зніяковіло цією красою і лишилося непохитним. На знак цієї події, яка могло статися де завгодно, в тому числі і саме тут, на вежі храму Святого Серця на горі Тібідабо стоїть скульптура Христа, яка обіймає весь світ.Католицьке свято Найсвятішого Христового Серця припадає на 12-й день після Трійці. В честь цього свята і був освячений храм.


Слайд #5
Побудована ця неоготична-монументальна церква була порівняно нещодавно, час її зведення 1902-1961 рік. Мабуть, тому всередині немає розкоші і різнобарвності, характерної для старовинних католицьких соборів. Все досить аскетично. Зате є високий статус - Мала папська базиліка, дана Папою Римським Іоанном 23-м. Храм Святого Серця видно з будь-якої точки Барселони.


Слайд #6


Слайд #7