Презентація "Головні офіси компаній Google, Yandex, Apple"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Головні офіси компаній Google, Yandex, Apple"
Слайд #1
Головні офіси компаній Google, Yandex, Apple


Слайд #2
Офіс (англ. office від лат. officium— обов'язок, служба) — нежитлове приміщення, яке належить суб'єкту господарювання, де розташовується його виконавчий орган і яке має певну адресу, через яку можна здійснювати поштовий зв'язок. В офісі розміщується штаб-квартира, місце, де знаходиться керівництво та офіційне представництво фірми.


Слайд #3
Складається з двох частин: «фронт-офісу», де розміщуються зона очікування, приймальня, кабінет керівника, кімната для переговорів і таке інше, та «бек-офісу» — «робочої зони», де розташовуються підрозділи, які забезпечують аналітичну, фінансову, інформаційну та іншу роботу фірми.


Слайд #4
Офіси поділяються на п'ять класів залежно від їхньої якості. Західна класифікація включає три типи: офіси класу A (найвищої якості), офіси класу B, офіси класу C (низької якості); українська класифікація додає до них офіси класу D та офіси класу E (ще гіршої якості).


Слайд #5
Офіси відомих компаній
Selgas Cano Architecture - Мадрид, Іспанія


Слайд #6
Google


Слайд #7


Слайд #8
Inventionland Design Factory
Десь у Піттсбурзі, штат Пенсільванія, США, є дивовижний і унікальний тематичний парк. Але саме незвичайне в ньому те, що місце не призначене для забав. Inventionland насправді є корпоративною штаб- квартирою компанії Davison Design & Development.
Крім того, Inventionland є дітищем далекоглядного менеджера, Джорджа Девісона, який надавав настільки велике значення робочому середовищу в компанії, що інвестував 5 мільйонів доларів в реорганізацію колишнього заводу в незвичайні офісні приміщення. Тепер тут працюють інженери, графічні дизайнери і художники, які розробляють дизайн і прототипи для нових винаходів.


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11
Pallotta TeamWorks
Якось компанія Pallotta TeamWorks знайшла великі складські приміщення з дуже дешевою орендою. Але порахувавши, у скільки їм обійдеться установка кондиціонерів, зажурилися: бюджет компанії був занадто малим. І тут з'явилися Clive Wilkinson Architects, з багатим досвідом творчого переобладнання складських приміщень під офіси. Вони придумали використовувати морські контейнери і великі намети для створення "островів для дихання" всередині складу. Ці острови з автономним кондиціонуванням повітря забезпечують простір для кожного відділу в рамках компанії і роблять офісний простір незвичайним.


Слайд #12


Слайд #13
Dropbox
Генії файлової синхронізації з компанії Dropbox переїхали в одне з найбільш захоплюючих офісних приміщень у місті Сан-Франциско.  Простір було зароблено у співпраці Geremia Design з Boor Bridges Architecture. Офісні приміщення надають гнучке середовище для швидкозростаючої команди компанії.


Слайд #14
Dropbox


Слайд #15
Facebook


Слайд #16
Urban Outfitters 
Збудованийв  стінах напівзруйнованої морсь-кої верфі у Філадельфії, кампус Urban Outfitters вдихнув нове життя в колись похмурий будівельний комплекс. Проект був розроблений фірмою Meyer Scherer & Rockcastle і є штаб-квартироюбрендів одягу Urban Outfitters, Free People і Anthropologie.


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19
Zynga
Zynga - геймерська компанія, відома такими іграшками-хітами, як FarmVille, CityVille і "Слова з друзями", має величезний офіс у місті Сан-Франциско, Каліфорнія. Крім незвично обладнаних робочих просторів, компанія пропонує своїм працівникам скинути стрес і зайві кілограми в центрі здоров'я та розваг, який знаходиться в підвалі. Тренажери та заняття з інструкторами тут абсолютно безкоштовні.


Слайд #20


Слайд #21
The White mountain office
Офіс The White mountain знаходиться в Швеції і був розроблений архітекторами з Albert France Lanord Architects. В цьому неймовірному офісі розмістився шведський інтернет-провайдер. Казкове офісне приміщення надійно заховано на глибину 30 метрів від поверхні містаСтокгольм. У роки холодної війни простір проектувався під атомне переховище.


Слайд #22


Слайд #23
Дякую за увагу