Презентація "Грінпіс"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Грінпіс"
Слайд #1
Грінпіс
Приготувала учениця 10-Б класу Демченко Дарина


Слайд #2
Продовження
Сьогодні Грінпіс - це велика міжнародна екологічна організація, у якій понад 2, 8 мільйона прихильників по всьому світу, що має свої представництва в більш ніж 41 країні світу. Штаб-квартира Грінпіс розташовується в Амстердамі, Нідерланди.


Слайд #3
Продовження
Грінпіс - це громадська неурядова та некомерційна організація. Вона об'єднує людей, що живуть на різних континентах, з різним кольором шкіри, які говорять на безлічі мов. Єдина місія цієї організація - збереження життя на Землі у всьому її різноманітті.


Слайд #4
Продовження
Грінпіс існує на пожертви громадян та приватних благодійних фондів, не приймає фінансової підтримки від державних організацій, комерційних структур і політичних партій. Грінпіс не підтримує жодну політичну партію. Тим не менш, члени цієї організації ведуть діалог з усіма силами і домагаються прийняття законів на благо навколишнього середовища.


Слайд #5
Будучи всесвітньою організацією, Грінпіс зосередився на боротьбі з самими серйозними світовими небезпеками, що загрожують різноманітності та навколишньому середовищу нашої планети. Організація проводить кампанії, спрямовані на зупинку кліматичних змін, захист старих лісів, порятунок океанів, припинення полювання на китів, протестує проти генної інженерії, ядерної загрози, знищення токсичних хімікатів.


Слайд #6
Метою Грінпіс є виявлення екологічних порушників і заклик до відповіді урядових і комерційних організацій, коли вони відмовляються діяти згідно статутів, що захищає наше навколишнє середовище і наше майбутнє.


Слайд #7
Продовження

Ця тендітна земля заслуговує голос. Вона потребує рішень. Вона потребує змін. Вона потребує в дій.
Дякую за увагу.