Презентація "Мона Ліза"

+9
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мона Ліза"
Слайд #1
Мона ЛізаЛеонардо да Вінчі
Виконав: Сєдих Дмитро


Слайд #2


Слайд #3
Приблизно в 1503 році, Леонардо виконав портрет Мони Лізи(так звана„Джаконда"). За допомогою штучних заходів Леонардо прагнув викликати на обличчі своєї моделі ту посмішку, яку він і зафіксував у своєму витворі.


Слайд #4
Посмішка Мони Лізи
Її посмішку називають загадковою тому, що вона одночасно сумна і радісна. І тому всі досі гадають: Леонардо да Вінчі зобразив Джоконду щасливою або сумною? Чи вона взагалі не посміхається?


Слайд #5
Цю давню таємницю намагалися розкрити не раз. Один італійський стоматолог пояснював, наприклад, що у Мони Лізи «просто болять зуби». Відомий американський отоларинголог Крістофер Адур з Окленда (США) оголосив, що у Джоконди параліч лицьового нерва. Один японський лікар абсолютно впевнений в тому, що у Мони Лізи був високий рівень холестерину.


Слайд #6
Якщо дивитися
на знамените полотно подовгу, починаються чудеса: ледь помітна усмішка то з'являється, то зникає, то вона здається іронічною, то сумною ...


Слайд #7
Придивіться уважно до рук, яким Леонардо надавав велике значення і не раз переписував. Права кисть витончено виписана плавними лініями. М'яка, з милими ямочками і тонкими гнучкими пальцями торкається лівої. Ліва ж, грубувата, з підкресленими суглобами, ніби недописана, фундаментально спочиває на ручці крісла.
Поставивши головний акцент на обличчі, Леонардо одночасно використав і руки як потужний засіб психо-логічної х-ки.


Слайд #8
Тло картини «Мона Ліза»
Чи помітили, що пейзаж за Моною Лізою закінчуючись
з одного боку, ніби продовжується з іншого?


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11
Кінець.Дякую за увагу!