Презентація "Дизайн автомобілів"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Дизайн автомобілів"
Слайд #1
ДИЗАЙНАВТОМОБІЛІВ


Слайд #2
Старі Автомобілі


Слайд #3
3
Найперший Автомобіль
Найперші креслення автомобіля належить Леонардо да Вінчі


Слайд #4
Перші Креслення Літальних Машин
Перші креслення літальних машин знайдені в рукописах Леонардо да Вінчі, великого італійського вченого, художника та інженера епохи Відродження. Після Леонардо да Вінчі багато винахідників в різних країнах працювали над створенням найхимерніших літальних машин. Деякі копіювали птахів, прилаштовували до рук крила і так намагалися піднятися в повітря.


Слайд #5
«Візки Кюньо»
«Візки Кюньо» працювали на паровій тязі, так що вони вважаються прабатьками не тільки автомобіля, але й паровоза. Транспорт на паровій тязі в XIX столітті будувався в ряді країн Європи і представляв собою безрейкові паровози, але був незручним і неекономічним, а тому й широко поширення не отримав.


Слайд #6
Найбільший Автомобіль
Найбільший легковий автомобіль. Bugatti Royal, тип 41, відомий також як Золотий Бугатті, був вперше випущений в 1927 р. При довжині 6,7 м, він обладнаний 8-циліндровим двигуном об'ємом 12,7 л.


Слайд #7
Найменший Автомобіль
Найменший автомобіль.
Peel P50 був випущений в Англії в 1962 році. Його довжина становила 134 сантиметри, ширина - 99 см. Розганявся до 64 кілометрів на годину. У машину поміщається тільки водій. У коробці передач цієї машинки не було заднього ходу. Але при вазі автомобіля в 59 кілограмів його легко можна було розгорнути на місці, просто піднявши одну із сторін за бампер.


Слайд #8
Перший Гібритний Автомобіль
У Женеві компанія Porsche представила перший у світі гібридний автомобіль, розроблений в 1900 році Фердинад Порше спільно з австрійською фірмою Hofwagenfabrik Ludwig Lohner & Co.


Слайд #9
9
Автомобіль Початку ХІХ Століття


Слайд #10
10
Автомобіль ХХ Століття


Слайд #11
Автомобілі Сучасності


Слайд #12
Найуніверсальніший Автомобіль
«Унімог», продукція концерну Daimlerchrysler. Він має 24 передачі вперед і стільки ж назад, заправляється, в залежності від виконання, бензином, гасом, соляркою і рапсовим маслом. Проїжджає там, де є автомобільна або залізниця, і там, де ніякої дороги немає, наприклад, по річках глибиною до 1,2 метра


Слайд #13
Найдорожчий Автомобіль
Aston Martin Super Sport Limited Edition. Вартість - майже 10 мільйонів доларів. Буде випущено всього вісім екземплярів, кожен з яких матиме свій неповторний колір.


Слайд #14
Найшвидший Автомобіль
Bloodhound SSC (SuperSoniс Car) - надзвуковий автомобіль, який може розвивати швидкість 1609км/год. Автомобіль оснащений трьома двигунами: гібридний ракетний двигун, реактивний двигун Eurojet EJ200 і 800-сильний 12-циліндровий V-подібний бензиновий двигун.


Слайд #15
Літаючий Автомобіль
Автомобіль PAL-V, який може пролетіти до 500 км зі швидкістю 180км\год, Був винайдений в Нідерландах.


Слайд #16
16
Тюнінг


Слайд #17
17
Оригінальні Автомобілі


Слайд #18
18
Оригінальні Автомобілі


Слайд #19

Над проектом працювали:
Учениці 7-Б класу
Кожема Олександра та
Можна Валерія


Слайд #20
План:
Старі Автомобілі
Автомобілі Сучасності
Тюнінг
Оригінальні Автомобілі