Презентація "Добромильський замок у Львові"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Добромильський замок у Львові"
Слайд #1
Добромильський замок у Львові


Слайд #2
ДОБРОМИЛЬСЬКИЙ ЗАМОК є пам'яткою архітектури загальнодержавного значення. Зараз там залишилися одні руїни, але він і досі надихає багатьох митців на нові творіння.


Слайд #3
Добромильський замок ще називають «Замком Гербурт». Він був побудований у 1450 році Миколою Гербуртом на горі, що зветься Сліпа. Планувався як оборонна фортеця і проживання в ньому не було передбачено.


Слайд #4
Вигляд із замкової гори.


Слайд #5
В'їзна брама та вхідні двері (зліва)


Слайд #6
Залишки герба над брамою


Слайд #7
Існує легенда, що одного разу під час нападу, на двір замку вийшла молода княжна в гарній білій сукні. Їй вдалося звернути на себе увагу вояків, котрі перебували на території замку. Усі вони, не відводячи очей, дивилися на неї, а дівчина, підійшовши до колодязя, кинулася у воду. Після цього у захисників замку відновилися сили і вони все-таки перемогли ворогів.


Слайд #8
Також кажуть, що чоловіки з роду Гербуртів після смерті перетворювалися на орлів та будували свої гнізда на скелях неподалік від замку. І навіть у наші дні, перебуваючи на території Добромильського замку можна побачити цих сизокрилих птахів, котрі кружляють над рештками споруди, нібито спостерігаючи за всім, що там коїться.


Слайд #9
Дякуємо за увагу!
Виконали: Мізіна Дарина,
Дерикіт Тетяна,
Баширова Улляна.