Презентація "Архітектура далекосхідного культурного регіону"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Архітектура далекосхідного культурного регіону"
Слайд #1
Архітектура далекосхідного культурного регіону
АвторУчениця 11-а класу
Аня личак
2014 р.


Слайд #2
Для східного світогляду важливо усвідомлення людиною єдності духу і тіла, неба і землі, властиве буддизму. Це знайшло відображення і в розвитку мистецтва, зокрема архітектури. Буддійські пагоди з багатоярусними дахами спрямовані вгору, немов тягнуться до самого неба. Як шпилі готичних храмів, вони створювали враження Всесвіту. Ярусний стиль властивий світській, і духовній архітектурі Далекого Сходу.Символом столиці Китаю, Пекіна, є розташований в центрі Храм Неба, побудований в епоху династії Мін і нині занесений ЮНЕСКО до Переліку всесвітньої спадщини людства. Храм Неба свідчить про високий рівень майстерності, досягнутому китайськими зодчими п'ять століть тому.


Слайд #3
Храм неба в Китаї


Слайд #4
Пушоу
Глазурована черепиця на даху
Мен Дін на внутрішніх дверях в Забороненому місті
Балюстрада на кам'яному мосту в місті Ситан


Слайд #5
У стародавній Японії велику частину споруд будували з дерева, оскільки це гнучкий матеріал і, в порівнянні з каменем, більш стійкий при землетрусах. Серед пам'яток дерев'яного зодчества, що дійшли до нас, виділяються синтоїстські храми з масивними дахами, виступаючими далеко за межі стін і надійно захищають їх від негоди.


Слайд #6
Ансамбль монастиря Хорю-дзі


Слайд #7
Храм комплексу Тодай-джі


Слайд #8
Більшість старовинних архітектурних пам'яток Кореї загинули у вирі історії, однак те, що збереглося, стало національними святинями. Це найдавніша на Далекому Сході дерев'яна десятиметрова астрономічна вежа в місті Кенджу ( 647) , пагоди в монастирях Пунхванс і Чоннімс , південні двоярусні ворота Сеульської фортеці Намдемун , іменовані « національним скарбом номер один».


Слайд #9
Ворота Сеульської фортеці Намдемун 


Слайд #10
Пагоди в монастирях Пунхванс і Чоннімс


Слайд #11
Храм Де-унь-ден


Слайд #12
Корейський міст - Банпо


Слайд #13
Спасибі за увагу!