Презентація "Вoльфґанґ-Амадeй Мoцарт"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вoльфґанґ-Амадeй Мoцарт"
Слайд #1


Слайд #2
Вóльфґанґ-Амадéй Мóцарт, (нім. Wolfgang Amadeus Mozart МФА: [ˈvɔlfɡaŋ amaˈdeus ˈmoːtsart]  німецька вимова іменіопис файлу; повне ім'я Йоганн-Хризостом-Вольфґанґ-Теофіл Моцарт нім. Joannes Chrysostomus Wolfgangus Theophilus Mozart 27 січня 1756 — 5 грудня 1791) — австрійський композитор, представник класицизму, який визнаний науковцями одним із найгеніальніших музикантів в історії людства


Слайд #3
Творчий доробок Моцарта становить понад 600 творів: більш як 50 симфоній, понад 19 опер, велику кількість інструментальних концертів (зокрема 27 фортепіанних), 13 струнних квартетів, 35 сонат для скрипки, Реквієм та багато інших інструментальних та хорових творів. Музика Моцарта, створена під великим впливом Гайдна, стала вершиною класичної епохи за чистотою мелодії та форми.


Слайд #4
Моцарт виступає перед імператрицею


Слайд #5
Маленький Вольфганг на руках у імператриці


Слайд #6


Слайд #7
Констанція – дружина Моцарта


Слайд #8


Слайд #9
Моцарт і Сальєрі


Слайд #10
Сальєрі


Слайд #11
Фрагмент похоронної процесії з рукопису Реквієму


Слайд #12
Останні дні життя Моцарта


Слайд #13
Моцарт захворів, коли перебував у Празі на прем'єрі своєї опери «Милосердя Тіта» («La clemenza di Tito»), написаної на замовлення у 1791 році для коронаційних святкувань імператора. Ще якийсь час він зміг виконувати професійні функції, наприклад, проводити прем'єру «Чарівної флейти» 30 вересня. Хвороба підсилилася 20 листопада, коли Моцарт не зміг уже вставати з ліжка, страждаючи від опухлості, болю та блювоти. За ним доглядали Констанція, її молодша сестра Софі та сімейний лікар Томас Франц Клоссет. Є свідчення, що Моцарт був буквально схиблений на ідеї закінчити свій «Реквієм», але докази того, що він фактично надиктовував пасажі Зюсмайру, дуже непевні.
Моцарт помер о 1-й годині ранку 5 грудня 1791 року.


Слайд #14
Картина “Похорон Моцарта”. Картина знайдена в будинку у Бетховена