Презентація "Екологічні біженці: чи варто їх приймати?"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Екологічні біженці: чи варто їх приймати?"
Слайд #1
www.themegallery.com
Екологічні біженці-Чи варто їх приймати?


Слайд #2
www.themegallery.com
Глобальне забруднення людиною довкілля призвело до нового типу жертв — так званих екологічних біженців, або мігрантів. Потопи, шторми, посухи та інші, так би мовити, штучні катастрофи в наш час коли уже складають головний чинник переміщення населення — більший ніж війна та переслідування.


Слайд #3
www.themegallery.com
Екологічні біженці — особи, які змушені залишити місце свого постійного проживання і які переміщаються в межах своєї країни або перетинають її кордон внаслідок різкого погіршення стану навколишнього середовища або через екологічні катастрофи[1], як, скажімо, Чорнобильську трагедію або втрату землі внаслідок глобального потепління.


Слайд #4
www.themegallery.com
Університетський Інститут Довкілля та Людського Суспільства при ООН видав прес-реліз, в котрому зазначалось,що світ захлинуть 50 мільйонів утікачів від наслідків поступової деградації довкілля. У ньому заначалось, що "екологічна міграція особливо відчутна у Субсахарній Африці, але також є гострою проблемою в Азії та Індії.


Слайд #5
www.themegallery.com
За найостаннішими підрахунками, 25 мільйонів людей по цілому світі були змушені залишати свої місця проживання з причин невідповідного довкілля — це у порівнянні з 22 мільйонами біженців через громадянські війни та різного роду переслідування. За даними інших підрахунків, до 2050 року буде близько 150 переміщених осіб з різних причин погіршеного довкілля.


Слайд #6
www.themegallery.com
На даний час міжнародний закон не визнає концепції "екологічного переслідування" (вчинки держав, які ведуть до гніту певних осіб), тому дедалі частіше чуються голоси про те, аби надати статусу біженцям, що були змушені залишити свої домівки в результаті несприятливого довкілля. Без міжнародного визнання криза екологічних біженців може обернутися головним джерелом глобальної нестабільності.


Слайд #7
www.themegallery.com
Країни із яких йдуть біженці
Узбекистан
Деякі райони Китаю
Індія
Азія
Субсахарна Африка


Слайд #8
www.themegallery.com
засухи
повені
шторми
техногенні катастрофи
екологічна нестабільність
Причини
екологічної
міграції


Слайд #9
www.themegallery.com
На мою думку,ми можемо прийняти екологічних біженців, але для цього нам потребується підтримка інших країн, та розуміння українців та толерантне ставлення до них.


Слайд #10
www.themegallery.com
Дякую за увагу!