Презентація "Англійський парк Стоун"

+5
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Англійський парк Стоун"
Слайд #1
Англійський парк Стоун


Слайд #2
Парк Стоу (Stowe Landscape Gardens) знаходиться в 96 км від Лондона. Площа парку 100 га, а разом з прилеглими угіддями, - 500 га. Спочатку тут був регулярний парк, створений арх. Дж. Ванберг, в 1714 р. його перебудовує арх. Ч. Бріджмен, а в 1738 р. - В. Кент і Л. Браун. Центром композиції є палац, який стоїть на підвищених відмітках рельєфу в створі відкритого луки, витягнутого з півночі на південь і утворює головну вісь парку. У зниженій частині влаштований ставок - його друга композиційний центр.
Дж. Ванберг


Слайд #3
Парк насичений спорудами в дусі романтизму ( їх було близько 30: храми Бахуса , Дружби , Венери , Грот з каменю , Грот з раковин і т. д.) , стилістично пов'язаними з архітектурою палацу і які є композиційними вузлами і акцентами паркових картин. Зміна пейзажів побудована різноманітно : на ритмічному наростанні враження або поступовому розгортанні картин , або на варіаціях якогось сюжету. Відкриті простори створені у вигляді обширних лугів з окремими групами , іноді невеликих галявин або витягнутих у вигляді променів.


Слайд #4
Одна з головних особливостей парку - злиття з навколишнім ландшафтом. Відкриті паркові простори переходять у сільські поля і луки, а види спрямовані на архітектурні споруди, розміщені за межами паркової території.


Слайд #5
1 - палац, 2 - город, 3 - оранжерея, 4 - храм Бахуса, 5 - статуя Дріада, 6 - Піраміда, 7 - каскад, 8 - Храм Венери, 9 - Печера Дідони. 10 - Театр королеви, 11 - ротонда, 12 - Грот пастуха, 13 - Готичний храм, 14 - Храм дружби, 15 - півколо саксонських божеств, 16 - Порцеляновий грот, 17 - Храм пасторальної поезії, 18 - Грецький храм, 19 - Холодні лазні , 20 - міст з раковин і каскад, 21 - Храм знаменитих британців, 22 - Храм Стародавньої чесноти, 23 - Храм Сучасній чесноти, 24 - грот з кругляка, 25 - статуя Георга I, 26 - салон Нельсон
СХЕМА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ СТОУН


Слайд #6
Вода також отримує різноманітне рішення - у вигляді світлого відкритого дзеркала перед палацом або замкнутого масивами лісового струмка і оформляється каскадами , гротами , мостами.


Слайд #7
Примітний палладіанський міст у східному краю ставка, що послужив зразком для наступних наслідувань , в тому числі і в нашому Царськосільському парку . В асортименті переважають листопадні породи і насамперед бук , потім - ясен , в'яз , дуб , граб . Деякі композиційні вузли акцентуються хвойними : сосною звичайною , кедром ліванським .


Слайд #8
Тонко продумане й майстерно виконане супідрядність і єдність просторових частин парку, його композиційних елементів і пейзажних картин - висувають Стоу в число шедеврів паркового мистецтва.


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20
Презентацію виконали
__________________