Презентація "Мерлін Монро"

-6
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мерлін Монро"
Слайд #1


Слайд #2
Легенда світового кіно Мерилін Монро народилася в США 1 червня 1926 року. Її справжнє ім'я — Норма Джин Бейкер. Практично відразу ж після народження дівчинка потрапила до прийомної сім'ї.


Слайд #3
У 16 років майбутня зірка Мерилін Монро вийшла заміж, закинувши навчання в школі. Але через 2 роки її чоловік пішов на флот, а сама Мерилін Монро пішла працювати на авіазавод. Це поклало кінець її першому шлюбу.


Слайд #4
У 18 років Мерилін Монро зайнялася модельною справою і отримала свій перший гонорар за фотозйомку. Свій контракт з кіностудією вона вже підписала з ім'ям Мерилін Монро. Зірковий статус вона отримала після ролей у фільмах «Ніагара» та «Джентльмени надають перевагу блондинкам».


Слайд #5


Слайд #6
У 1951 році Мерилін Монро познайомилася з Джоном Кеннеді. За чутками, у них був роман.


Слайд #7
Другий шлюб Мерилін Монро був оформлений у 1954 році. Вона стала дружиною відомого американського бейсболіста. 


Слайд #8
У 1956 році Мерилін втретє вийшла заміж — за драматурга Артура Міллера. З ним вона прожила 4,5 роки, що є своєрідним особистим рекордом для Мерилін.


Слайд #9
Мерилін Монро, будучи символом епохи і об'єктом захоплення мільйонів людей, померла від передозування снодійними речовинами. Смерть настала 5 серпня 1962 року. Їй було всього 36 років.


Слайд #10


Слайд #11
Цікаві факти
з життя


Слайд #12
Мерилін Монро удостоєна зірки на голлівудській «Алеї слави».
    


Слайд #13
Мерилін Монро і Радж Капур стали першими кіноакторами, розділили премію «Золотий глобус» у 1960 році.
   


Слайд #14
 Пісні Леді Гага «Government Hooker», Blue System «The Wind Cries (Who Killed Norma Jean)»
Марка Ешлі «Marilyn's Dream»
Елтона Джона - «Candle in the Wind" (1973)
присвячені Мерилін Монро
    


Слайд #15
Мерилін Монро вимовила всесвітньо відомі фрази «Не хвилюватися, а хвилювати», «Я люблю красивих чоловіків! Але серед нас їх дуже мало ... Ви можете назвати ім'я красивого чоловіка? Радж Капур, Кларк Гейбл, Лоуренс Олів'є і все, мабуть!»,«Дайте дівчині пару туфель на шпильках і вона завоює весь світ! »
  


Слайд #16
  Мерилін Монро входить в число найбільш відомих шульг. Навіть на сайті BBC її ім'я в числі знаменитих людей, які писали лівою рукою. Але на фотографіях чітко видно, що актриса пише і фарбується правою рукою.


Слайд #17
 Фотографія Мерилін Монро була на обкладинці першого номера журналу «Playboy».


Слайд #18
 Всупереч поширеним чуткам, немає ніяких фізичних доказів того, що у Мерилін був любовний зв'язок з Робертом Кеннеді. Цілком можливо, що вони були просто друзями.


Слайд #19
В останній день зйомок актор фільму «Неприкаяні» Кларк Гейбл заявив: «Господи Ісусе! Я щасливий, що цей фільм нарешті ДЗСН. Монро довела мене до серцевого нападу». На наступний день Кларк Гейбл отримав інфаркт міокарда і через 11 днів помер.


Слайд #20
Актриса зробила декілька пластичних операцій. Хірурги виправили її ніс, змінили форму підборіддя й вирішили проблему з волоссям, які росли трикутним виступом на лобі.


Слайд #21
 Існує широко поширений міф, що Монро підпилювала каблук на одній з туфель на півсантиметра, щоб домогтися своєї знаменитої вихляючою ходи, як у фільмі «В джазі тільки дівчата». Насправді вона цього не робила, а такої ходи вона домоглася під час зйомок у фільмі «Ніагара».


Слайд #22
«Я згодна жити в світі, яким правлять чоловіки, до тих пір, поки можу бути в цьому світі жінкою»
— Мерилін Монро


Слайд #23
«У жінок є тільки дві зброї: туш для вій та сльози. Але ми не можемо їх використовувати одночасно»
— Мерилін Монро


Слайд #24
«Мрія мільйонів не може належати одному»
— Мерилін Монро