Презентація "Механіка та механізація виробництва"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Механіка та механізація виробництва"
Слайд #1
Механіка та механізація виробництва


Слайд #2
Механіка – наука про механічний рух матеріальних тіл і взаємодії, які відбуваються при цьому між тілами, наука про машини , мистецтво побудови машин. Це найдавніша наука, яка розширює наші знання про Всесвіт, про тіла, що нас оточують.


Слайд #3
Механізація виробництва – один із головних напрямів сучасного науково-технічного прогресу. У перекладі з грецької machine ---- споруда, машина. Це заміна ручної роботи машинами і механізмами.
Механізація


Слайд #4
Застосування
Закони механіки використовуються в різних сферах нашого життя.
Архітектори й інженери , які будують будинки, створюють літаки та космічні кораблі, постійно використовують закони механіки.


Слайд #5
Багато з методів діагностики та терапії, що використовуються в медицині, було розроблено у фізичних лабораторіях.


Слайд #6
Наприклад, блискучим досягненням механіки Ньютона було пізнання законів руху планет Сонячної системи, визначення часу сонячних затемнень у майбутньому та минулому


Слайд #7
Радіо й телебачення – це результат відкриттів, зроблених фізиками.


Слайд #8
Механіка становить наукову базу одного з напрямків науково-технічного прогресу комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів у промисловості та сільському господарстві.


Слайд #9
Механізація у
сільському господарстві
Наприклад : оранка земельних угідь, сівба зернових культур, сівба цукрових буряків, збирання зернових культур, посадка овочей, збирання бавовни, подача води на фермах, роздача кормів на фермах.


Слайд #10
Будь-яку деталь механічного пристрою необхідно розрахувати, розібрати всі сили, що діють на неї, коли вона взаємодіє з іншими деталями. Властивості матеріалів, з яких повинні бути виготовлені деталі, також необхідно визначити обчисленням.


Слайд #11
Висновок
Отже, механіка та механізація виробництва відіграють й полегшують життя населення, приносячи додаткові кошти.


Слайд #12
Кінець