Презентація "Натовп"

+5
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Натовп"
Слайд #1
Натовп. Правила поведінки у натовпі
Даниленко Альона


Слайд #2
Що таке натовп?


Слайд #3
Натовп — тимчасове і неорганізоване зібрання людей, які перебувають у безпосередній фізичній близькості і мають спільний об'єкт зацікавлення.
Натовп


Слайд #4
Натовп на вулиці
Натовп у метро
Натовп на концерті


Слайд #5
Правила поведінки у натовпі


Слайд #6
1
Заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місця передбачуваного скупчення людей. Це у ваших інтересах. При цьому не залишайте без уваги паркани, сходи, двори, вікна, запасні виходи і маршрути.


Слайд #7
2
Займіться власною зовнішністю. Волосся зберіть у «хвіст», заховайте під хустку. Позбавтесь від речей, які заважають вашим рухам,— перш за все від окулярів, краваток. Не беріть в кишені важкі гострі речі, випуклі предмети від яких можна отримати поранення. Фотоапарат, відеокамера, парасолька теж можуть бути смертельно небезпечними у некерованому натовпі. В екстремальній ситуації небезпечна навіть авторучка або гребінець у нагрудній кишені. Застебніть блискавки і ґудзики на одязі, закрийте усі кишені, вільні краї шнурків заправте в черевики. Не одягайте довгий одяг та шарфи.


Слайд #8
3
Не можна стояти біля стін, металевих парканів, вітрин, до яких можуть притиснути.


Слайд #9
4
Рухайтесь повільно, разом з основним потоком. Розрахуйте, куди прямує натовп. Ваше завдання: обдумати шляхи відступу і, побачивши їх, виринути із натовпу не раніше і не пізніше. Порятунок у тому, щоб піти дворами або під’їздами.


Слайд #10
5
Рухайтесь тримаючи руки зігнутими в ліктях і притискаючи їх до тіла. Якщо з Вами група людей, можна спробувати рухатись «клином».


Слайд #11
6
Перетинати натовп потрібно по діагоналі або дотичній. Ні в якому разі не йдіть проти натовпу.


Слайд #12
7
Не дивіться в очі людям у натовпі, щоб не викликати агресію, погляд повинен бути спрямований трохи нижче особи з включенням так званого периферійного зору.


Слайд #13
8
Якщо Ви впали, то забудьте про цілісність одягу, сумки. Захистіть руками голову, зігніть ноги і підтягніть до живота, підіймайтеся швидко по ходу натовпу.


Слайд #14
9
Не привертайте до себе уваги висловлюваннями політичних, релігійних та інших симпатій, ставлення до цих подій, не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агресивно.


Слайд #15
10
Не допускайте відвідування дітьми місць скупчення людей.


Слайд #16
Ставтесь до цих порад уважно, та при нагоді використовуйте, адже від цього залежить Ваше здоров’я, а іноді, навіть життя.
Бережіть себе!