Презентація "Мода 1940-х років"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мода 1940-х років"
Слайд #1
Мода 1940-х років


Слайд #2
Фото модних суконь з
1940 по 1949 роки


Слайд #3
У моду входить косметика. Найстильніші модниці почали робити перші експерименти з образами, підбираючи колір помади й тіней під обраний одяг. До речі, саме в 40-х роках губна помада набула безліч відтінків, стала більш насиченою та стійкою. Її консистенція наблизилася до сучасних зразків.


Слайд #4
Вплив на моду Другої Світової війни
Все змінилося з початком Другої світової війни. Одна за одною країни переводили економіку в статус військового стану та скорочували обсяги випуску тканин , косметики , взуття.
На зміну пишним спідницям , бантам і воланам прийшов мінімалістський стиль мілітарі . Тепер у моді були прості прямі спідниці до колін , білі комірці та манжети , тканини з дрібним малюнком. Капелюшки теж поступово пішли в минуле , поступившись місцем хусткам .


Слайд #5
На час вийшла з широкого вжитку косметика. Тільки американські заводи продовжували випускати дорогий жіночому серцю товар, проте в Європу вироблені партії не надходили. Дотримуючись прагненню стати красивішим, жінки використовували підручні фарбувальні матеріали, такі як вино, вугілля і т.д.
У роки війни дизайнерами був запропонований спортивний стиль, а також нова модель одягу - сукня-сорочка.


Слайд #6
Кінець війни і друга половина 40-х років ознаменувалися поверненням до подовженим спідниць-кльош, вільним блуз, воланами і бантами. У потрібному місці і в потрібний час опинився Крістіан Діор. Він запропонував новий жіночний стиль одягу, який, незважаючи на численну критику експертів, полюбився абсолютній більшості жінок Європи та Америки, втомлених від війни і бідності.


Слайд #7
Модні аксесуари в післявоєнні роки


Слайд #8
Модні аксесуари в післявоєнні роки


Слайд #9
Фото жінок 1940-1949 рр.,
вуличний стиль


Слайд #10