Презентація "Моя майбутня професія"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Моя майбутня професія"
Слайд #1
Моя майбутня професія


Слайд #2
Моя майбутня професія


Слайд #3
Флорист – це мистецтво аранжування квітів, яке дає нам радість спілкування з природою, це творча робота, що заснована на чітких правилах і законах пропорції, гармонії.


Слайд #4
Додаткові особливості:
Флористи покликані дивувати людей. Здавалося б, із самих звичайних рослин вони на очах спостерігачів можуть створити шедевр. За допомогою мови квітів і трав вони дарують людям радість і гарний настрій. Істинний флорист ніколи не буде виконувати свою роботу механічно, в кожен складений букет він буде вкладати частинку своєї душі. Такий творець завжди чуйно вгадує бажання і темперамент клієнта


Слайд #5


Слайд #6


Слайд #7


Слайд #8
Професійні навички:
знання теорії композиції;знання специфічних умов догляду за різними рослинами;навички складання букетів, ікебан;навички роботи з вузькопрофільними матеріалами, такими як гілочки, бантики, блискітками;навички роботи з пакувальними матеріалами;розробка проектів з декорування приміщеньнавички в області фітодизайну, ландшафтного дизайну


Слайд #9
Місця роботи:
салони квітів, квіткові магазини;об'єднання флористів-дизайнерів;робота в офісах компаній;приватна практика
Автор: Моя майбутня 


Слайд #10
Види діяльності:
зрізка і зберігання квітів;складання букетів, композицій;прикраса інтер'єрів, вітрин, озеленення приміщень


Слайд #11
Чи всі можуть працювати флористами.
Працювати флористами можуть люди, що володіють відмінним здоров'ям. Так, якщо у людини алергія на квітковий пилок, то ця професія не для нього. До того ж, працювати доводиться найчастіше, стоячи, багато переносити тягарів, що збільшує навантаження на хребет. А прохолодна атмосфера з підвищеною вологістю, яка властива фіто - студіям, підходить далеко не кожному. Робота з рослинами, хімікатами, водою і землею досить негативно позначається на шкірі рук. Правда, можна працювати в рукавичках, але справжні професіонали воліють обходитися без них, що б відчувати рослини. Але люди, по справжньому захоплені своєю справою, не звертають увагу на ці труднощі, адже вони створюють красу, дарують чудовий настрій, займаються улюбленою справою.


Слайд #12
Освіта флориста.
На жаль, зараз немає серйозного підходу до освіти флориста. Навчитися основам професії можна на спеціалізованих курсах. Або влаштуватися в студію і навчатися прямо на місці. Головне, щоб було велике бажання, любов до квітів і краси. На курсах Вам можуть запропонувати визначитися з напрямком майбутньої професії. Наприклад, стати фіто-дизайнером або ландшафтним дизайнером. Фіто-дизайнер складає букети, композиції, декорує приміщення, а ландшафтний дизайнер займається оформленням дачних ділянок, територій різних організацій. На курсах викладатимуть основи і принципи дизайну, грунтознавство, агрохімія, правила складання букетів і багато іншого.


Слайд #13
Що повинен знати флорист.
Види рослин, умови догляду за ними, елементарні знання з ботаніки і агрономії. А так же, флорист повинен знати принципи оформлення інтер'єру, світлотехніку, мистецтво композицій, постійно стежити за модою і сучасними тенденціями. Адже мода диктує свої правила: вчора, наприклад, були модні поодинокі троянди, а сьогодні - маленькі, вигадливо прикрашені букети у витончених кошиках. Асортимент різних прикрас та аксесуарів постійно розширюється: в хід йде все: пір'я, метелики, жуки, листя і треба все це знати і вміти застосовувати, у тому числі і вміти відрізняти газонокосарки від інших садових інструментів.


Слайд #14