Презентація "Ейфелева вежа"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Ейфелева вежа"
Слайд #1
ЕЙФЕЛЕВА ВЕЖА


Слайд #2
Ейфелева вежа була побудована до Всесвітньої Паризької виставки 1889 року, дата проведення якої збіглася зі сторіччям Французької революції. З численних проектів, представлених на конкурс, переміг проект Олександра Густава Ейфеля , на якого і була покладена відповідальність за спорудження Ейфелевої вежі.


Слайд #3
Будівництво Ейфелевої вежі розпочалося 26 січня 1887 року, а закінчилося – 31 березня 1889 року. Від початку й до кінця процес її спорудження зайняв 2 роки, 2 місяці та 5 днів.


Слайд #4
Висота разом з новою антеною становить 324 метри . Зразу після побудови висота вежі разом із щоглою прапора становила 312 м. Висота платформ:
1-го поверху: 57 м;
2-го поверху: 115 м;
3-го поверху: 276 м.


Слайд #5
Ейфелева вежа була споруджена з пудлінгового заліза вищої якості.
При будівництві Ейфелевої вежі було використано 9 441 тонн зварювального заліза.
Щоб створити Ейфелеву вежу, треба було об’єднати в загальній складності 18 038 частин зварювального заліза.


Слайд #6
До нашого часу збереглось багато ескізів до побудовии Ейфелевої Вежі


Слайд #7
Також збереглись фотографії з будівництва Вежі


Слайд #8
Вежа неодноразово змінювала колір — від жовтого до червоно-коричневого. Останні десятиліття Ейфелева вежа незмінно фарбується у так званий «Коричневий-Ейфелевий» колір — офіційно запатентований, близький до природного відтінку бронзи.


Слайд #9
На бічних сторонах Ейфелевої вежі, трохи нижче першої платформи, зафіксовані імена 72 видатних французьких вчених та інших відомих осіб (по 18 імен на кожній стороні).


Слайд #10
На вежі постійно діють ресторани «Висота 95» (на першому поверсі, 95 м над рівнем моря) і «Жуль Верн» (респектабельний заклад на другому поверсі із високими цінами та окремим ліфтом).


Слайд #11
Підсумковий бюджет будівництва склав 7,8 млн франків. Основна частина витрачених коштів практично окупилася за період роботи виставки. За шість місяців роботи виставки подивитися «залізну даму» прийшли понад 2 млн відвідувачів.
У початковому договорі з Ейфелем йшлося про демонтаж вежі через 20 років після завершення будівництва.


Слайд #12
Творча інтелігенція Парижа і Франції була обурена зухвалим проектом Ейфеля, і, починаючи з самого початку будівництва, посилала до мерії Парижа обурливі листи і вимоги припинити будівництво вежі.
Гі де Мопассан регулярно обідав у ресторані на першому рівні вежі . Одного разу його запитали навіщо він це робить, якщо вежа йому не до душі, письменник відповів: «Це єдине місце в усьому величезному Парижі, звідки її не видно».


Слайд #13
Цікаві факти про Ейфелеву Вежу
У ясну погоду з вершини вежі відкривається огляд околиць радіусом близько 70 км.
Щоб її пофарбувати, потрібно близько 60 тонн фарби.
При сильних вітрах вершина башти відхиляється в сторони на 15 см.
Якщо рахувати від основи, то до першого рівня є 347 сходинок, до другого – 674, а в цілому до самої верхньої маленької платформи третього рівня – 1 710 сходинок.
З часів заснування Ейфелеву вежу відвідали більше 200 мільйонів чоловік.


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Дякую за увагу !!!