Презентація "Державні символи України"

+9
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Державні символи України"
Слайд #1
ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ


Слайд #2
Згідно з Конституцією України, державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України, Державний Гімн України і Державні символи Президента України


Слайд #3
ПРАПОР
Державний Прапор України був затверджений Постановою Верховної Ради 28 січня 1992 року і являє собою стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення сторін 2:3 (висота:ширина). Офіційного тлумачення кольорів нема, але найбільш поширеною є версія, що його кольори символізують чисте, безхмарне небо (синій колір), та поля зрілої пшениці (жовтий колір). Офіційним днем державного прапору є 23 серпня.
 


Слайд #4


Слайд #5
ГЕРБ
Тризуб
Офіційна емблема держави, що зображується на прапорах, грошових знаках, печатках, деяких офіційних документах тощо. Його призначення – дати в умовних і лаконічних символах уявлення про державу, її історію, суспільний та державний лад.
Відповідно до статті 20 Конституції України Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).


Слайд #6


Слайд #7


Слайд #8
Великий герб України


Слайд #9
Гімн
Державний Гімн України — національний гімн на музику Михайла Вербицького із словами
Павла Чубинського
 
 "Ще не вмерла України ні слава, ні воля.Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду.Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому;Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє.Душу, тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду.А завзяття, праця щира свого ще докаже, Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже, За Карпати відоб'ється, згомонить степами, України слава стане поміж ворогами.Душу, тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду"


Слайд #10


Слайд #11
Державні символи Президента України
Указом Президента від 29 листопада 1999 року, було постановлено, що офіційними символами глави держави є:
Прапор (штандарт) Президента України,
Знак Президента України,
Гербова печатка Президента України,
Булава Президента України


Слайд #12
Прапор (штандарт)Президента України


Слайд #13
ЗнакПрезидента України


Слайд #14
Гербова печаткаПрезидента України


Слайд #15
БулаваПрезидента України


Слайд #16
Віктор Янукович з символами Президента на інавгурації 2010 року


Слайд #17