Презентація "Кіно ХХ століття"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Кіно ХХ століття"
Слайд #1
Кіно ХХ століття


Слайд #2
Кіно можна без перебільшення назвати мовою ХХ століття.
Якщо на рубежі XIX і ХХ століть з'явилося нове мистецтво – запалився кіноекран, – виходить, це було потрібно, і не «кому-небудь», а тим самим людям, що перед цим екраном збиралися.
Примітивне видовище таїло в собі незвідані можливості. Ті, хто їх відчув, угадав, стали творцями нового мистецтва. Їхні імена нам відомі: Луі Люмьер, Жорж Мельес, Дейвід Ворк Гриффіт, Чарлі Чаплін, Сергій Ейзенштейн і багато хто, багато хто інші.


Слайд #3
Кіномистецтво історично підрозділяється на види. У ньому склалися чотири основних види:
Художній (ігровий) кінематограф, що втілює засобами виконавської творчості задум кінодраматичго добутку, чи адаптованого добутку чи поезії прози.
2)Документальний, що є особливим видом образної публіцистики.


Слайд #4
3)Мультиплікація ( анімація), графічні чи лялькові персонажі (людей, тварин, рослини, речі, навіть стихії).
4) Науково-популярний кінематограф, що використовує засоби всіх трьох жанрів для пропаганди знань.


Слайд #5
Кіномистецтво багатогранне по жанрах. У 20-і м. кінематограф стає не тільки популярним і модним видом мистецтва, але і киноіндустрією: формуються безліч кіностудій, мережа кінопрокату. У цей час створюються шедеври раннього, поки ще німого кіно- «Броненосець Потьомкін» С. Ейзенштейна, «Великий парад» До Видора з Ч. Чапліном, «Жадібність» Е. Штрогейма. Творчість режисерів Д. Вертова, Я. Протазанова, Л. Трауберга, В. Пудовкіна, Г. Козинцева складається саме в цей час Третє десятиліття XX у входить в історію кінематографа як початок епохи звукового кіно.


Слайд #6
Пануюче положення у світовий киноіндустрії займають США. Комерційні фільми — екранізації бродвейских мюзиклів — у той період дуже популярні.
Про навколишній світ стало можливо говорити новою мовою – мовою зображень, що рухаються. І не тільки можливо, але необхідно.


Слайд #7
Дякую за увагу!