Презентація "Вплив кольорів на людину"

+4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вплив кольорів на людину"
Слайд #1
Вплив кольорів на людину
Виконав Проданчук Олег 10-А


Слайд #2
Все життя нас супроводжує колір. Ще в утробі матері ми сприймаємо червоно-рожеве свічення, в якому знаходимося. Колір значно впливає на нас: притягує нас і до нас, змушує робити покупки та викликає різноманітні емоції. Зумовлює раптові почуття і навіть фізіологічні реакції, від припливу крові до почуття холоду.


Слайд #3
Колір-це…
Колір - це субстанція, що змінюється подібно до звуку, тому існують такі кольори, яких ми, люди, сприйняти неспроможні - точно так, як існують звуки, доступні собаці, але не чутні людині. Сучасні вчені доводять, що наша колірна чутливість розвивається, з часом ми зможемо бачити такі кольори, які абсолютно недоступні зараз.


Слайд #4
Вплив кольору на психологічний та емоційний стан


Слайд #5
Білий
Білий може підняти тонус в похмурий день, він допомагає подолати скованість.


Слайд #6
Рожевий
Рожевий, рум'яно-рожевий допоможе вам в горі і турботах. Цей колір викликає почуття комфорту та допомагає в критичних ситуаціях - спробуйте скористатися цим кольором у випадку якої-небудь невдачі.


Слайд #7
Помаранчевий
Біль, тяжке потрясіння, приниження особистої гідності допомагає пережити помаранчевий колір. Якщо ви не сприймаєте помаранчевий колір, це каже про те, що ви боїтесь рухатися по життю вперед, маючи в минулому невдачу, втрату чи горе. Саме помаранчевий здатний допомогти зняти ці блоки.


Слайд #8
Коричневий
Коричневий є кольором землі і може надати тихе сховище та підтримати в часи тривог та переживань.


Слайд #9
Червоний
Червоний - і це знаємо ми усі – є символом чутливості та символізує, що ви готові до відносин з протилежною статтю. Якщо людина роздратована або щойно пережила потрясіння, намагайтеся уникати червоного. Але якщо вам потрібний новий імпульс в житті, заохочення - зверніться по допомогу до цього кольору.


Слайд #10
Жовтий
Жовтий очищує, він протидіє заклопотаності, похмурим думкам і дозволяє підвищити самооцінку.


Слайд #11
Блакитний
Блакитний можна використовувати для пом'якшення грубої поведінки та виховання співчуття, також він допомагає примиритися з дійсністю та лікує емоційний біль. Якщо ви вирішили схуднути - не використовуйте в одязі цей колір.


Слайд #12
Зелений
Зелений допоможе адаптуватися до незнайомих обставин. Він лікує розлагоджену нервову систему і несе заспокоєння.


Слайд #13
Синій
Синій знищує не тільки мікроби, але й астральні забруднення. Він допомагає стерти з пам'яті болісні спогади та позбутися від різноманітних шкідливих звичок.


Слайд #14
Фіолетовий
Фіолетовий бажано застосовувати тільки в комбінації з іншими кольорами, його надлишок призводить до депресій. Це колір лідера, його застосування допомагає розвинути в собі якості керівника. Цей колір також не рекомендується використовувати для роботи з дітьми.


Слайд #15
Сірий
Сірий заохочує мислення зі здоровим глуздом, але одночасно сприяє безрозсудливості. Також він заспокоює розлагоджені нерви.


Слайд #16
Чорний
Чорний - це колір темряви, але парадокс в тому, що в самому серці темряви є світло. Просто мало хто наважується заглянути у темряву так глибоко. Тому чорний допомагає нам заглянути в себе та розкритися. Але не забудьте, що після застосування чорного, краще повернутися до усієї палітри кольорів.


Слайд #17
Дякую за увагу