Презентація "Вітаміни"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вітаміни"
Слайд #1
ВІТАМІНИ
У НАШОМУ ЖИТТІ


Слайд #2
Вітаміни життєво важливі для нашого здоров'я. Також вони забезпечують належне функціонування нашого організму.
Вітаміни (лат. vitae — життя і "амін" - азотиста речовина, що містить NH2) — органічні сполуки різної хімічної природи, необхідні в невеликих кількостях для нормального обміну речовин і життєдіяльності живих організмів.


Слайд #3
Кожен день у наш організм потрапляють вітаміни: з кожним прийомом їжі чи смачних таблеток -вітамінок і навіть від сонця.


Слайд #4
Дефіцит вітамінів, особливо у дітей, може зупинити належний розвиток і ріст, приводить до різних захворювань, втоми, розгубленості.


Слайд #5
Тож для того щоб гарно навчатися, бути здоровим та сповненим сил нам потрібно
правильно харчуватися, щоб забезпечувати наш організм всіма потрібними елементами.


Слайд #6


Слайд #7
ВІТАМІН А
Вітамін А є одним із найважливішим для дітей. Він необхідний для нормального розвитку і росту дитини. А ще він корисний для зору і робить нашу шкіру здоровою і еластичною.
Найкращі натуральні джерела вітаміна А: рослинні і тваринні жири, яйця, молоко, маргарин и жовті фрукти, печінка, морква, зелені и жовті овочі.


Слайд #8
ВІТАМІН С
Вітамін С дуже важливий для всіх людей. Він потрібен для нормальної роботи всього організму. Також він допомагає залишатися нам здоровими і захищає від різних інфекцій.
Найкращі натуральні джерела вітаміна С: обліпиха, шипшина, чорна смородина, петрушка, темно-зелені овочі, лимонний сік, червоний перець, томати, а також капуста, цитрусові, полуниці.


Слайд #9
ВІТАМІН Е
Вітамін Е добре впливає на очі. Він потрібен для нормального обміну речовин у нашому організмі та для роботи печінки і нервової системи.
Найкращі натуральні джерела вітаміна Е: яєчний жовток, печінка, кукурудза, мюслі, хлібних виробах


Слайд #10
ВІТАМІН D
Вітамін D ще називають “вітаміном сонця”, бо за умов достатнього перебування на сонці, він утворюється в шкірі під дією сонячних променів. Він потрібен для росту і укріплення кісток а також підтримує нашу імунну систему.
Найкращі натуральні джерела вітаміна D: соняне світло, яєчний жовток, білі гриби, масло, сметана, сир.


Слайд #11
ВІТАМІНИ ГРУПИ B
Вітаміни групи B мають різноманітні функції: сприяють росту, допомагають травленню, нормалізують роботу м’язів, серця, нервової системи, потрібні для криси наших шкіри та волосся.
Найкращі натуральні джерела вітамінів B: дріжджі, рис, пшениця, арахіс, свинина, більшість овочів, молоко.


Слайд #12
Тож ми бачимо, що вітаміни дійсно є надзвичайно важливими для розвитку і нормальної роботи нашого організму!