Презентація "Пух тополі"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Пух тополі"
Слайд #1
Виконав учень 10 класу
Макутін Олексій
Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
№ 30
Пух тополі


Слайд #2
Тополя-велетень (Populus). Ці невибагливі рослини, стали справжньою окрасою наших індустріальних міст. Їх листя уловлює і затримує пил, фільтрує і очищує повітря.


Слайд #3
Наприкінці весни - на початку літа, коли все квітне, навколо так гарно і затишно, починає літати пух тополі, який викликає у більшості людей алергічні хвороби.


Слайд #4
Під час цвітіння, пух нещадно вкриває квіти та трави. На фото різні рослини, яких пух вкрив дуже товстим шаром. Звісно – це їм шкодить.


Слайд #5
Бронхіальна астма, хронічні риніти, часті бронхіальні спазми, задишка – це тільки маленька частина алергічних хвороб та симптомів, які з’являються при цвітінні тополі. Звісно їх провокує не сам пух, а мікрочастинки пилу та різні речовини-алергени, які він накопичує.


Слайд #6
На мою думку, також треба ліквідовувати дуже старі дерева, щоб не трапилось якогось лиха.


Слайд #7
Дощ – це природна допомога в боротьбі з пухом тополі, але на деякий час.


Слайд #8
Я провів дослід, який показав, що при змочуванні пух осідає, але коли підсихає, то стає ще більш розпушеним, ніж до намокання. Пух до змочування.


Слайд #9
Змочений пух.


Слайд #10
Пух після висихання.


Слайд #11
На мою думку, найкращий метод розв’язання цієї проблеми – це обрізання або навіть знесення жіночих дерев тополі. Так як саме на їх гілках з’являється найбільше пуху, який потім розноситься вітром.


Слайд #12
Картини з пуху дуже красиві, вони стануть окрасою будь-якого приміщення. Але якщо ви алергік, то від таких картин краще відмовитись.


Слайд #13