Презентація "Амброзія полинолиста"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Амброзія полинолиста"
Слайд #1
Амброзія полинолиста – карантинний бур'ян
Виконали: учні 9 класу
Моргун Світлана ,
Макутін Олексій


Слайд #2
Це страшний шкідник, який негативно позначається на здоров’ї людей.


Слайд #3
Амброзія полинолиста в медицині використовується дуже рідко через високу алергенність. Використовується проти гіпертонії.


Слайд #4
Вона цілковито витіснила інші бур'яни вздовж доріг!


Слайд #5
Пилок амброзії


Слайд #6
Зарості амброзії набирають нової сили і люди вже невзмозі самостійно з ними змагатися.


Слайд #7
З скаргами на амброзію, в газету «Україна – Центр» , звернулись жителі зразу кількох областей.


Слайд #8
Амброзія полинолиста – це однолітній карантинний бур’ян.


Слайд #9
Студентське самоврядування університетів , тісно співпрацює з міською владою у напрямку вирішення екологічно-природоохоронних проблем територіальної громади. Уже другий рік поспіль у місті з початком літа починається трьох-етапна акція по боротьбі з карантинними рослинами, зокрема амброзією полинолистою.


Слайд #10
Оголошуємо війну амброзії «Здоров’я перш за все!!!»


Слайд #11
Лікувати алергію на амброзію дуже тяжко , але найкращий спосіб – виїжджати за межі розповсюдження.


Слайд #12
Люди самі намагаються викосити злісний бурян. Але за тиждень амброзія виростає на 50 сантиметрів , тому що має здатність до регенерації.


Слайд #13
Кожен рік серпень стає справжнім іспитом для тисячі кіровоградців через активне цвітіння рослини алергена - амброзії. Її пилок потрапляє в очі та дихальні шляхиі при цьому викликає сльозотечу, підвищену температуру, погіршення зору.


Слайд #14
Початок серпня алергологи називають другим сезоном ризику для своїх пацієнтів, адже в цей час починає квітнути амброзія — бур’ян, який є майже в кожному дворі. Тому, якщо в цей період у вас зявилася нежить, головні болі , чхання,причина не в протязі і не в інфекції винен— поліноз, так називають лікарі алергію на рослинний пилок.


Слайд #15
Аллергики Кіровограда уважно оглядають теріторії навколо, на носі початок активного цвітіння амброзії. На деяких вулицях зустрічаються цілі плантації шкідливої трави.


Слайд #16
Винищувачі амброзії – щитоноска пижмова
Щитоноска пижмова (Сassida vibex)


Слайд #17
На фото з права— гусінь 4 покоління, що харчується плодами амброзії полинолистої, Ambrosia artemisiifolia L., зібраними в колосовидні суцвіття. Корм не дуже поживний, але пізньої осені комахам важко знайти більш кращий за якістю.


Слайд #18
За тиждень до початку серпня –можна побачити людей з хусточками. Чхання, кашель, почервоніння очей, підвищена температура – ознаки сезонної хвороби на алергію, причиною якої стає амброзія.


Слайд #19
Ми повинні прикласти якісь зусилля, щоб захистити себе від цієї «ЗЕЛЕНОЇ ПОЖЕЖІ!!!»