Презентація "Вуглеводи"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вуглеводи"
Слайд #1
Вуглеводи
Виконали:
Максимчук Аліна
Крайнов Олексій
Павленко Марія
Верещак Андрій


Слайд #2
Будова
Вуглеводи- органічні сполуки з  формулою СnH2nOn, до складу яких входять Карбон, Оксиген та Гідроген. Вуглеводи є складовою частиною клітин усіх живих організмів.


Слайд #3
Класифікація
Вуглеводи
Моносахариди
Дисахариди
Полісахариди
С5Н10О5
пентози
С6Н12О6
гексози
Глюкоза
Виноградний цукор
Фруктоза
Фруктовий цукор
Рибоза
Арабіноза
С12Н22О11
Сахароза
буряковий,
тростинний цукор
Мальтоза
солодовий цукор
Лактоза
молочний цукор
(С6Н10О₅)ⁿ
Крохмаль
Целюлоза
Клітчанка
Глікоген
Хітин


Слайд #4
Джерела вуглеводів на планеті Земля
У процесі фотосинтезу в листі рослин при поглинанні сонячної енергії відбувається перетворення води та оксиду вуглецю (IV) у вуглеводи і кисень.


Слайд #5
Фізичні властивості
У рослинному світі широко поширена фруктоза або фруктовий (плодовий) цукор. Фруктоза міститься в солодких плодах, меді. Витягуючи з кольорових солодких плодів соки, бджоли готують мед, який за хімічним складом являє собою в основному суміш глюкози і фруктози. Також фруктоза входить до складу складних цукрів, наприклад тростинного та бурякового


Слайд #6
Фізичні властивості
Найважливіша з дисахаридів – сахароза – дуже поширена у природі. Це хімічна назва звичайного цукру, його називають ще тростинним чи буряковим.
Лактоза, що виражається формулою C12H22O11, відрізняється від інших цукрів відсутністю гігроскопічності. Значення лактози дуже велике, тому що вона є важливою живильною речовиною, особливо для організму людини і тварин.


Слайд #7
Фізичні властивості
Мальтоза - солодовий цукор, природний дисахарид, що складається з двох залишків глюкози; міститься у великих кількостях в пророслих зернах (солоді) ячменю, жита та інших зернових; виявлена також у томатах, в пилку та нектарі ряду рослин. Входить до складу деяких марок пива.