Презентація "Теорії походження людини"

-3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Теорії походження людини"
Слайд #1


Слайд #2
Теорії походження людини


Слайд #3
Основні уявлення
Згідно з теорією стаціонарного стану, Всесвіт існував вічно. Згідно з іншими гіпотезами, Всесвіт міг виникнути із згустку нейтронів внаслідок «Великого вибуху», народився в одній з чорних дір або ж був створений Творцем. З виключно філософської точки зору, наука не може спростувати тезу про божественне створення Всесвіту, тому що саме поняття «доказу» може трактуватися дуже відмінно від прийнятого у сучасній науці.


Слайд #4


Слайд #5
Творцем цієї гіпотези («теорія палеоконтакту») вважається американський природодослідник Ч. Х. Форт.З космічною гіпотезою походження людини погодитись так само важко, як і заперечити її. Справа в тому, що поки не встановлено спілкування з неземними цивілізаціями, якщо вони є Однак пошук земних цивілізацій триває.
Ця гіпотеза ґрунтується на твердженні про відвідування Землі прибульцями з Космосу або проникненням на Землю своєрідних животворних космічних променів.


Слайд #6
Наскельні зображення людиноподібних істот у предметах схожих на скафандри. Долина Валь Камоніка, Італія, 10000 років до н. е.


Слайд #7
Мегалітичні споруди. Сам Деникен і в своїй першій роботі, і в численних книгах, що послідували за нею, акцентував увагу на грандіозних будовах накшталт пірамід Гізи, Баальбека або руїн Пума Пунку, які, на його думку, не могли бути створені нашими предками. І дійсно, дивлячись на ті ж Єгипетські піраміди, легко повірити, що для їх будівництва потрібні технології, що значно перевершують все, доступне людям бронзового століття, - і ні десятки, ні навіть сотні тисяч рабів компенсувати це не здатні. Недарма, навіть без залучення до питання всяких інопланетян, не вщухають суперечки про те, як же насправді зводилися подібні будови.