Презентація "Різноманітність земноводних"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Різноманітність земноводних"
Слайд #1
Презентація на тему: “Різноманітність земноводних”


Слайд #2
Мета: дізнатись про незвичайні види земноводних
Завдання
Ознайомитись з різними видами земноводних
Навчитись їх розпізнавати


Слайд #3
Склянна жаба
Основною характерною рисою їх зовнішності є прозорість. Особливо це стосується такої їх частини тіла, як живіт, оскільки знаходяться там всі внутрішні органи проглядаються просто-напросто неозброєним поглядом.


Слайд #4
Жаба-Голіаф
Цей гігант іноді важить більше трьох кілограмів, а довжина його досягає 90 см. Завдяки своїм міцним ногам вони здійснюють стрибки завдовжки в три метри. Голіафи дуже полохливі і моментально реагують на найменшу небезпеку. Природа обдарувала їх прекрасним зором - вони можуть помітити рухомі об'єкти в радіусі більше 40 м


Слайд #5
Червона жаба Мантела
Вона досягає в розмірі всього 2,5 см, але може похвалитися незвичайним оранжево-червоним кольором шкіри. Ця яскрава красуня веде активну діяльність з ранку, а вдень любить ховатися в укриттях.


Слайд #6
Жаба Ага
Жаба ага - найбільша в світі і одна з найбільш отруйних жаб, її вага може бути більше двох кілограмів.


Слайд #7
Райдужна жаба
Райдужна жаба, постійно змінює забарвлення, є предметом поклоніння в Індії. Сотні людей відправляються щоденно день до Індії, для того, щоб помолитися і попросити чудес.


Слайд #8
Жаба з зеленою кров'ю
Незвичайний колір крові викликаний тим, що в печінці у цих жаб утворюється пігмент, який згодом потрапляє в кров. Крізь прозору шкіру зелені кровоносні судини добре проглядаються, це допомагає тварині добре маскуватися, щоб уникнути небезпеки.


Слайд #9
Крихітна кубинська жаба
Крихітна кубинська жаба - завбільшки з ніготь мізинця. Отрута, що виділяється її підшкірними залозами здатний викликати не тільки параліч у людей і тварин, але навіть призвести до смерті.


Слайд #10
Літаюча жаба
Між пальцями у літаючих жаб розвинені широкі перетинки, поверхня яких у деяких видів досягає 20 см ². Стрибаючи з гілки на гілку вони за допомогою цих перетинок, максимально розсовуючи пальці, уплощая тіло і таким чином плануючи, можуть перелітати відстань в 10-12 м.


Слайд #11
Висновок : ми дізнались наскільки різними бувають земноводні. Та навчились їх розпізнавати.