Презентація "Інститут рослинництва ім. Юр'єва"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Інститут рослинництва ім. Юр'єва"
Слайд #1
Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва
 Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук є однією із провідних науково-дослідних установ України аграрного профілю,  історія якої налічує більше 100 років.


Слайд #2
Завдання інституту
Розробка теоретичних основ селекції польових культур
Формування та ведення банку генетичних ресурсів рослин України
Створення нових сортів і гібридів зернових, зернобобових, круп’яних і олійних культур


Слайд #3
Розробка високоефективних систем насінництва с.-г. культур, ведення первинного та елітного насінництва районованих сортів і гібридів
Розробка технологій вирощування польових культур
Забезпечення та науковий супровід інноваційних розробок.


Слайд #4
Сорти рослин


Слайд #5
Пшениця озима м’яка
Харус
Василина
Дорідна
Досконала


Слайд #6
Кукурудза харчова цукрова
Дебют
Ракурс
Дмитрик Новий


Слайд #7
Соняшник
Славсон
Романс
Кадет


Слайд #8
Горох
Ефектний
Царевич
Девіз


Слайд #9
Соя
Романтика
Спритна


Слайд #10
Винаходи


Слайд #11
СПОСІБ ВИЗНАЧЕННЯ СТІЙКОСТІ ЯЧМЕНЮ ЯРОГО ДО ЗБУДНИКІВ ГЕЛЬМІНТОСПОРІОЗУ
Спосіб оцінки стійкості ячменю ярого до збудників гельмінтоспоріозу, що включає визначення стійкості за показником поширеності хвороб, який відрізняється тим, що проводять додатковий ранньоосінній висів насіння в умовах поля, проводять повторну оцінку матеріалу на стійкість до збудників гельмінтоспоріозу впродовж року та здійснюють розподіл на групи стійкості за допомогою середньоквадратичного відхилення σ від середнього значення по досліду.


Слайд #12
 ШТУЧНЕ ЖИВИЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГАПЛОЇДІВ ЯЧМЕНЮ У КУЛЬТУРІ ПИЛЯКІВ IN VITRO
Штучне живильне середовище для отримання гаплоїдів ячменю в культурі пиляків in vitro, яке складається з солей макроелементів та мікроелементів, вітамінів, амінокислот, фітогормонів, вуглеводів, картопляного екстракту, гелеутворювача, яке відрізняється тим, що якгелеутворювач використовують крохмаль природного мутанту гороху r у концентрації 62-68 г/л.


Слайд #13
Корисні моделі


Слайд #14
СПОСІБ ОТРИМАННЯ ІНБРЕДНИХ ЛІНІЙ СОНЯШНИКУ З ПІДВИЩЕНИМ ВМІСТОМ ГЛІЦЕРИДІВ ПАЛЬМІТИНОВОЇ КИСЛОТИ
Спосіб отримання інбредних ліній соняшнику з підвищеним вмістом гліцеридів пальмітинової кислоти включає вплив на якісний склад олії в насінні. Підвищення гліцеридів пальмітинової кислоти здійснюється шляхом хімічного мутагенезу, обробкою насіння водним розчином N-нітроетилсечовини у концентрації 0,08%.  


Слайд #15
СПОСІБ СТВОРЕННЯ ЛІНІЙ І ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ З ПОКРАЩЕНОЮ ЯКІСТЮ БІЛКА І КРОХМАЛЮ
Спосіб створення ліній і гібридів кукурудзи з покращеною якістю білка і крохмалю включає забезпечення високого вмісту амілопектину в крохмалі шляхом використання мутаціїwx. Для забезпечення борошнистої консистенції зерна, високого вмісту в ньому крохмалю та незамінних амінокислот і зниження вмісту спирторозчинних білків використовується генна рекомбінація o2wx.                                                                   


Слайд #16
СПОСІБ СТВОРЕННЯ ЛІНІЙ ТА ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ З ПІДВИЩЕНИМ ВМІСТОМ БІЛКА ТА ОЛІЇ І ПОЛІПШЕНОЮ ЯКІСТЮ БІЛКА
Спосіб створення ліній та гібридів кукурудзи з підвищеним вмістом білка та олії і поліпшеною якістю білка включає використання неалельних взаємодій між генами структури ендосперму. В білку використовують біохімічний ефект генної рекомбінації o2sh2.


Слайд #17
 СПОСІБ ДОБОРУ СТІЙКИХ ДО ЗБУДНИКІВ ФУЗАРІОЗНОЇ КОРЕНЕВОЇ ГНИЛІ ФОРМ ГОРОХУ
Спосіб добору стійких до збудників фузаріозної кореневої гнилі форм гороху,який дозволяє розширити розподільчу здатність способу індивідуального добору стійких до збудників фузаріозної кореневої гнилі форм гороху шляхом штучної інокуляції насіння збудниками хвороби.                                                        


Слайд #18
 СПОСІБ ДЕСИКАЦІЇ НАСІННИЦЬКИХ ПОСІВІВ СОЇ
Спосіб десикації насінницьких посівів сої включає обробку десикантами на основі діючої речовиниДикват. Обробку посівів здійснюють при вологості насіння 50-55 %. 


Слайд #19
СПОСІБ ВИРОБНИЦТВА ДІЄТИЧНОГО БЕЗБІЛКОВОГО ХЛІБА
Спосіб виробництва дієтичного безбілкового хліба включає приготування тіста шляхом змішування рецептурних компонентів, бродіння тіста, розстоювання сформованих тістових заготовок та їх випікання. Як основний рецептурний компонент виробу використовується крохмаль із зрілого зернавосковидної кукурудзи у кількості 75,0-85,0 % від загальної маси рецептурних компонентів.  


Слайд #20
Щорічно інститут проводить міжнародні, державні, регіональні наради, конференції, семінари з питань селекції і насінництва зернових, зернобобових, круп’яних і олійних культур, технологій їх вирощування, способів захисту від шкідників, хвороб і бур’янів тощо. І є досить дієвим в своїй галузі.