Презентація "Куріння"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Куріння"
Слайд #1
Проблема світу
Куріння


Слайд #2
Історія тютюну
Тютюновий кущ родом з Американського континенту. Він відноситься до того ж сімейства, що і картопля та перець. Вважається, що тютюн вирощували ще у VI столітті до нашої ери. Історики стверджують, що уже в І столітті до нашої ери індійці в Центральній Америці курили тютюн на релігійних церемоніях. В давній цивілізації тютюновому диму приписувалася магічна лікувальна сила, а вдихання його прирівнювалося до спілкування з богами. Тютюнові листи накладали на рани як знеболюючий засіб. Вважалося, що жувальний тютюн знімає зубний біль.


Слайд #3
Легенда племені гуронів
Легенда індійського племені гуронів розказує про те, що коли земля була пуста, а люди голодували Великий дух послав жінку, щоб спасти людство. Вона йшла по світу і всюди, де її права рука доторкнулася землі виросла картопля, а там де її ліва рука - кукурудза. І коли світ став багатим і плодючим, вона сіла відпочити. Коли вона встала, то на тому місці виріс тютюн.


Слайд #4
Що ж містить у собі сигарета?


Слайд #5
Вплив тютюну на жіночий організм


Слайд #6
Вплив тютюнопаління на організм людини
1. Найбільше страждає від тютюнопаління репродуктивна функція людини . У сім'ях де вживали тютюн під час вагітності - природжені каліцтва у дітей трапляються вдвічі частіше, народжуються неповноцінні та мертвонароджені діти та викидні. 


Слайд #7
2. Вживання тютюну відбувається через органи дихання. Тому перш за все страждає легенева система: повітряні шляхи і легенева тканина. Легені у 80% курців чорного кольору. Тютюнопаління є причиною 90% усіх випадків захворювань на рак легенів.


Слайд #8
3. Деякі інгредієнти тютюнового диму розчиняються в слині і з нею потрапляють у шлунок, цим самим викликаючи виразку шлунка (у 10 разів частіше) ніж у тих осіб, що не вживають тютюну.


Слайд #9
4. Особливо негативно систематичне отруєння впливає на серцево-судинну систему. У всіх хто палить частота скорочень частіша у 2-2,5 рази, таким чином скорочується час відпочинку для серця і воно скоріш зношується.  


Слайд #10
5. Паління призводить до руйнування головного структурного елементу шкіри – колагену. Втрачає свою еластичність шкіра та слизові оболонки. З'являються зморшки лице набуває вигляду вижатого лимону, голос стає низьким та хриплим.


Слайд #11
Що ж дає нам паління?


Слайд #12
Так виглядають легені здорової людини і курця


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16

Презентацію підготувала
студентка якоїсь там групи
Берладіна Мирослава