Презентація "Рослини палеозойської ери"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Рослини палеозойської ери"
Слайд #1
Рослини палеозойської ери


Слайд #2
Палеозойська ера
Палеозойська ера — геологічна ера протяжністю від 541 до 252.2 млн років тому. В середині палеозою виникли перші наземні рослини - псилофіти й плауноподібні. Пізніше розвинулись деревоподібні папороті, хвойні.


Слайд #3
Сигілярія
Вимерлий рід спорових деревоподібних рослин, що існували в період пізнього карбону, однак остаточно вимерли в ранній пермський період.


Слайд #4
Лепидодендрон
Рід вимерлих деревоподібних плауновидних рослин, який існував в кам'яновугільному періоді і складав частину флори вугільних лісів.


Слайд #5
Саговник
Рід голонасінних рослин родини Саговникові (Cycadaceae) ряду Саговникоподібні (Cycadales). Це один з найдавніших представників сучасної флори, ровесник динозаврів. Встановлено, що тривалість життя саговника може досягати 5000 років.


Слайд #6
Гінкго
Гінкго (Ginkgo) є родом вельми незвичної, неквіткової рослини, яку зазвичай називають гінкго. Рід містить один живий вид, G. Biloba(Гінкго дволопатеве).


Слайд #7
Мангровий ліс
Мангровий ліс — біом солоних берегових екосистем.
Мангрові ліси ростуть на узбережжях, де в місцях, захищених від енергії хвиль, скупчуються дрібнодисперсні осадові відклади, часто з високим вмістом органіки.


Слайд #8
Хвощ
Рід багаторічних трав'янистих спорових рослин, єдиний рід у своєму класі, належить до групи судинних рослин Moniliformopses.


Слайд #9
Плаун колючий
Багаторічна, тіньовитривала, заввишки 10-30 см трав'яниста, вічнозелена спорова рослина з родини Плаунових.


Слайд #10
Цератозамія
Рід голонасінних рослин родини Замієві (Zamiaceae). Цератозамія поширена у південно-східних районах Мексики та Гватемали.


Слайд #11
Кедр
Рід класу хвойних (Coniferopsida або Pinopsida) родини соснових (Pinaceae), найбільш пов'язаний з ялицею (Abies).


Слайд #12
Риніофіти
Викопна базальна група судинних рослин, що за традицією містить клас риніопсидів (Rhyniopsida). Точний склад групи постійно переглядається із знаходженням нових залишків рослин та у спробах утворення монофілетичної групи.