Презентація "Життя у всесвіті"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Життя у всесвіті"
Слайд #1
Життя у Всесвіті
Галика КарінаЗмаженко ОленаПопов ОлександрРешетнікова СвітланаЧехівська ВікторіяШпак Софія11-Б клас; 2015р.


Слайд #2
Тема: людство не єдина цивілізація в космічному просторі! Гіпотези, теорії, факти.
Мета: Доведення існування інопланетних форм життя.


Слайд #3
Життя - це явище, що є сукупністю фундаментальних загальнобіологічних ознак , які характеризують живих істот, відрізняючи їх від неживих об'єктів. Життя визначається як форма існування матерії, найхарактернішими рисами якої є обмін речовин, самооновлення та самовідтворення.


Слайд #4
Життєздатність планети — здатність планети або її супутника бути потенційно придатної для виникнення й підтримки життя.


Слайд #5
Оскільки існування живих організмів на інших планетах, крім Землі, не доведене, будь-яку планету не можна впевнено визнати придатною.


Слайд #6
Такі характеристики як: тип зірки, відстань між Землею й сонцем, маса й орбіта Землі сприяють розвитку не тільки одноклітинних організмів, здатних існувати в широкому діапазоні температур, але й багатоклітинних організмів.


Слайд #7
Раніше повідомлялося, що NASA готується оголосити про те, що на Марсі виявлені ознаки органічного життя.


Слайд #8
Знахідка шматка деревини на Марсі вразила учених. У своїх блогах в Інтернеті вони стверджують, що від широкої публіки приховується той "факт", що на Марсі є ліси. Знімок був зроблений марсоходом поряд з кратером Ендуранс.


Слайд #9
Учені NASA вважають, що рельєфні канали на Марсі проклала вода, яка утворилася під час таненні криги, близько 1,25 мільйонів років.


Слайд #10
Нещодавно астрономи виявили вісім нових планет у межах нашої галактики, на одній з яких є можливість для виникнення життя, - повідомляє BBC.


Слайд #11
У 1984 році в Антарктиді був знайдений метеорит, який прилетів з Марса, на якому були виявлені сліди Нанобактерії. Позаземне походження цих бактерій до цих пір під сумнівом.


Слайд #12
Міжнародна група вчених прийшла до висновку, що джерелом виникнення життя у Всесвіті можуть бути масивні чорні дірки, що викидають зі своїх надр розігрітий газ, який складається в основному з вуглецю і кисню - основних складових органічних молекул.


Слайд #13
Міст Ейнштейна-Розена
Міст Ейнштейна-Розена – ворота до іншого виміру, портал у нові, ще не відомі світи. Хоча теорію про це висунули у 1935 році, але вже нашим предкам було відомо про «кротові нори», які слугували порталом між світом Богів та світом людей. Біфрьост – веселковий міст, що зв’язує світ смертних та безсмертних, у скандинавській міфології. Вікінги вірили, що саме за допомогою цього мосту Всебатько приходить з Асгарду, вірили, що після смерті вони, прямуючи до Вальгалли, пройдуться по великому Біфрьосту. Чим не «кротова нора»?


Слайд #14
НЛО - Неопізнаний літаючий об'єкт
Дуже часто об'єкти НЛО спостерігалися ще в далекій давнині. У хроніках, легендах і стародавніх творах збереглося чимало повідомлення про невідомі предмети правильної форми, час від часу з'являються на небі. Найперші НЛО були зображені на стінах печер Іспанії, Франції, Китаю - приблизно 10-15 тисяч років тому.


Слайд #15
НЛО за зовнішніми ознаками можна поділити на 4 основних типи:
а) дуже маленькі об'єкти, що представляють собою кулі або диски, діаметром 20 - 100 см.
б) малі НЛО, що мають яйцеподібну і дискообразную форму і діаметр 2-3м.
в) основні НЛО, найчастіше диски діаметром 9-40 м
г) великі НЛО, що мають звичайну форму сигар або циліндрів довжиною 100-800 і більше метрів.


Слайд #16
Аналіз проб грунту з місць посадки НЛО показує, що вона буває настільки висохлої, що не тоне у воді. Крім того грунт буває сильно подрібнена, як ніби вона була піддана потужному ультрафіолетового випромінювання.


Слайд #17
Починаючи з 1988 року, у пресі публікуються повідомлення про дивні чітко визначених майданчиках повалених колосків пшениці та жита, несподівано з'являються на полях Південної Англії під впливом якоїсь невідомої сили. Майданчики мають форму ідеальних кіл діаметром від 1 до 100 метрів


Слайд #18
З 1990 року було виявлено понад 400 кіл. Найчастіше кола зустрічаються в Англії і Шотландії. Найцікавіше, що навколо великих кіл іноді симетрично розташовуються маленькі. При цьому усередині великих кіл всі колосся пшениці зазвичай повалені по годинникової стрілки, а всередині малих діаметром 1 - 3 метри в протилежному напрямку, хоча іноді буває навпаки. За межами кіл колосся залишалося недоторканими


Слайд #19
Висновок: людина – не єдине живе створіння у Всесвіті. Диво – поруч, а пильні очі прибульців прикуті до земного життя. Вони вже серед нас…


Слайд #20
Дякуємо за увагу)