Презентація "Сонячна активність"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Сонячна активність"
Слайд #1
Підготували
Учениці 11-б класу
Красноармійського НВК
Гужва Дар’я та Шевченко Елліна
….
Сонячна активність


Слайд #2
Сонячна активність — сукупність фізичних змін, які відбуваються на Зовнішні прояви сонячної активності — сонячні плями, факели, флоккули, протуберанці тощо.
Сонячна активність


Слайд #3


Слайд #4
Геомагнітні бурі — збурення магнітного поля Землі тривалістю від кількох годин до кількох діб викликане надходженням в околиці Землі збуджених високошвидкісних потоків сонячного вітру і пов'язаної з ними ударної хвилі.
Магнітні бурі


Слайд #5
Геомагнітні бурі впливають на багато областей діяльності людини, з яких можна виділити:
порушення зв'язку, систем навігації космічних кораблів,
виникнення поверхневих зарядів на трансформаторах і трубопроводах
навіть руйнування енергетичних систем.
Наслідки магнітних бурь


Слайд #6
О.Л. Чижевський на великому експериментальному матеріалі та на основі даних медичної статистики установив безпосередній зв'язок між зміною умов в космосі та станом здоров'я людей.
Він довів, що сонячна активність і магнітні бурі, що її супроводжують, активно впливають на здоров'я людей. Звичайно не кожна людина може відчувати цей вплив, але частина чутливих людей і переважна більшість хворих людей є дуже сприйнятливими до цих впливів.
Яким чином зміна сонячної активності впливає на самопочуття і  здоров'я людей?


Слайд #7
Було доведено, що під час сонячної активності люди, котрі страждали хворобами нервової та серцево-судинної систем переживали досить сильні напади. Встановлено, що на зміни умов в космосі насамперед реагує нервова система людини. 


Слайд #8
Після нього двоє французьких дослідників Фора і Сарду також виявили залежність між магнітними бурями і серцево-судинними захворюваннями. По їх викладеннях виходило, що в 85% спостережуваних міст Франції число серцево-судинних хворих збільшувалося в моменти магнітних бурь.


Слайд #9
Магнітні бурі впливають на здорових людей, не так активно як на хворих людей.
У деяких здорових людей погіршується настрій, з'являється головний біль, знижується продуктивність праці.
Особливо це небезпечно для людей, які мають професії, пов’язані із швидкою реакцією.
 


Слайд #10
Магнітні бурі нерідко супроводжуються головним болем, мігренню, прискореним серцебиттям, безсонням, поганим самопочуттям, зниженим життєвим тонусом, перепадами тиску.

Висновок
Вчені пов'язують це з тим, що при коливаннях магнітного поля сповільнюється капілярний кровообіг і настає кисневе голодування тканин.


Слайд #11
Дякуємо за увагу!