Презентація "Розвиток космонавтики у незалежній Україні"

-3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Розвиток космонавтики у незалежній Україні"
Слайд #1
Розвиток космонавтики у незалежній Україні


Слайд #2
Дати
29 лютого 1992 року, Указом Президента при Кабінеті Міністрів України було створено Національне космічне агентство України.
У 1995 році «Південне» і виробниче об'єднання «Південмаш» спільно з партнерами зі США, Росії та Норвегії почали реалізацію проекту «Морський старт»
Перший космонавт України Леонід Каденюк здійснив свій політ 19 листопада 1997 року, у складі міжнародного екіпажу на американському космічному кораблі «Columbia»


Слайд #3
Україна — визнана у світі космічна держава. Вона входить до п'яти провідних країн на ринку космічних послуг і технологій.
Конструкторське бюро «Південне» + виробниче об'єднання «Південний машинобудівний завод» у Дніпропетровську.

космічні апарати «Січ-1», «Океан-О», «АУОС» та «Мікрон», ракетоносії «Зеніт-3SL», «Дніпро», «Циклон-3».


Слайд #4
Україна, як справжня космічна держава має чималу кількість видатних творців та теоретиків космонавтики. Її вчені багато зробили для розвитку світової космічної науки. Зокрема, на Південному машинобудівному заводі в Дніпропетровську сконструйовано і виготовлено понад 400 штучних супутників землі.


Слайд #5
Зараз Україна, як космічна держава підписала цілий ряд міждержавних угод. Зокрема, із Європейським космічним агентством, зі Сполученими Штатами Америки, з Російським космічним центром, з Китаєм, з Бразилією. Це дає можливість і надалі розвивати цю галузь, яка у майбутньому стане однією із провідних і даватиме мільйонні прибутки.
Дякуємо за увагу