Презентація "Made in the USA"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Made in the USA"
Слайд #1
Made in USA
Підготувала: учениця 10 класу
КЗ “Білівська гімназія”
Гуцева Катерина


Слайд #2
Існує міф про те що США нічого крім друкування грошей і роздування фінансових бульбашок не виробляє
АЛЕ:
Для початку можна згадати, що США є найбільшим виробником автомобілів. Займають лідируюче місце авіабудування. Безперечна також лідируюча роль у космічних програмах! Фармацевтичні компанії США лідирують у галузі. 40% реалізованих у розвинених країнах продукції машинобудування! Так само Америка обігнала Газпром з видобутку газу і стоїть на 3-му місця по видобутку нафти. Не відстають суднобудівна машинобудівна, верстатобудівна, хімічна, електроенергетична і інші індустрії.


Слайд #3
США володіють найбільшим у світі високоефективним сільським господарством, при цьому близько 50% пшениці та 60% кукурудзи йде на експорт! Є найбільшому в світі експортером м'яса, птиці, зерна! В США культивують і цукрові буряки (Приозер'я, Гірські штати та Каліфорнія) і цукрову тростину (Флорида, дельта Міссісіпі і Гавайї). Виробництво цукру – одне з найбільших у світі. Серед технічних культур найбільше значення мають тютюн і бавовник. США є одним з провідних їх виробників. Головна роль належить сої (3/5 світового збору) – культурі, яка була запроваджена в США тільки під час другої світової війни і яка перетворила їх з найбільшого імпортера на найбільшого експортера олійних у світі.


Слайд #4


Слайд #5
General Electric, найбільший в світі виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі і атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, виготовляє також освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.
Найбільший в світі виробник спецтехніки корпорація Caterpillar Inc
The Boeing Compan - один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки....


Слайд #6
International Paper Company - Світовий лідер у виробництві пакувального картону і паперу.
Microsoft Corporatio - Провідна транснаціональна корпорація в світі по виробництву програмного забезпечення для обчислювальної техніки, практично монополіст!
Hewlett-Packard Co. - Світовий лідер з виробництва комп'ютерів


Слайд #7
Intel Corporation - Найбільший в світі виробник мікропроцесорів і напівпровідників
Pfizer - Найбільша в світі фармацевтична компанія
Coca-Cola-найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв


Слайд #8
Американська компанія Whirlpool, що є найбільшим у світі виробником побутової техніки
Oracl (Oracle Corporation)-американська корпорація, найбільший в світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання.
Найбільший в світі виробник іграшок, компанія Mattel