Презентація "The Kooks"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "The Kooks"
Слайд #1
The Kooks


Слайд #2
The Kooks — Інді-рок гурт з Брайтону, Великобританія.


Слайд #3
Склад
Люк Прічард — вокал, гітара;
Г'ю Гарріс — електронна гітара, бек-вокал;
Пітер Дентон — бас-гітара, бек-вокал;
Пол Гарред — ударні.


Слайд #4
Люк Прічард, Г'ю Гарріс, Пол Гарред та Макс Рафферті вперше зустрілись в Брайтонському Інституті сучасної музики 2003 року. Натхнення створити групу прийшло до Прічарда, коли він і Гарред одного дня вийшли купити одяг.


Слайд #5
Назва гурту пішла від назви пісні «Kooks» Девіда Боуї. Перша пісня яку зіграв гурт була кавер-версія на пісню «Reptilia» гурту The Strokes.


Слайд #6
Записавши перший демо-альбом гурт отримав багато пропозицій від продюсерів і записуючих компаній. Не пройшло і трьох місяців з моменту утворення гурту, як був підписаний контракт з Virgin Records 2005 року.


Слайд #7
Inside In/Inside Out (2006-2007)
Після підписання контракту з Virgin Records хлопці не поспішаючи записувати дебютний альбом зконцетрували зусилля на концертній діяльності і написанні нових пісень. Вирушивши в свій перший концертний тур без альбому, хлопці розвинули свій особистий стиль який сприймався публікою. За перший тиждень продажів було продано 19 098 примірників альбому .


Слайд #8


Слайд #9
Konk (2008)
Другий альбом гурту вийшов в квітні 2008 року, та був названий на честь студії де він був записаний. Обидва альбоми були зпродюсовані Тоні Хоффером. За перший тиждень продажів було продано 65 901 примірників альбому.


Слайд #10


Слайд #11
Junk of the Heart (2009)
У квітні 2009 року музиканти гурту анонсували вихід нового, третього альбому . Запис альбому відбувався в новому оточуючому середовищі, як зазначив Люк Прічард: «На декілька тижнів ми наче забарикадували себе в сільській місцевості, зупинившись у знайомих в Норфолці ».


Слайд #12


Слайд #13
Дякую за увагу!